1. Ana Sayfa
  2. ZenFone
  3. 2018 Model ASUS ZenFone Max Serisi Endonezya'da Satışa Çıkıyor

2018 Model ASUS ZenFone Max Serisi Endonezya'da Satışa Çıkıyor

Pil ömrüyle dikkatleri çeken, orta seviye özellikler barındıran Max serisinin 2018 modelleri, kaynaklardan edindiğim bilgiye göre ilk olarak Endonezya’da satışa sunulacak. Bu modellere dair detaylar yazının devamında…
ASUS, ilk ZenFone Max modelini 2015 yılında duyurmuştu. Dönemine göre orta seviye özellikler barındırsa da 5000 mAh’lik piliyle dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Oldukça uzun pil ömrü vaadeden bu serinin ikincisi ZenFone 3 Max ismiyle çıkan üç model oldu. En yükseği 5000, en düşüğü 4100 mAh pil kapasiteli olan bu modellerin ardından benzer özelliklere sahip ZenFone 4 Max modelleri duyuruldu. ASUS, bu seriyi devam ettirmeye kararlı görünüyor.

ZenFone Max ZC550KL
İlk ZenFone Max modeli (ZC550KL)
Bu yılın başındaki MWC 2018 fuarında ASUS, ilk çentiğiyle öne çıkan geniş ekrana sahip ZenFone’ları duyurmuştu. Max serisi pili ve uygun fiyatıyla daha çok Güneydoğu Asya’da popülerliğini devam ettiriyor. Bu fuarda ASUS 5.5 inçlik çentikli geniş ekrana ve 5000 mAh kapasiteli pile sahip ZenFone Max M1 modelini duyurmuş ancak detaylı teknik bilgilerini vermekten çekinmişti.
ASUS ZenFone Max M1
Büyük ihtimalle ZenFone Max M1’e ait olan arka tasarımı
Bugün bu kaynaktan edindiğim bilgilere göre yeni ZenFone Max serisi Endonezya’da satışa sunulacak. Qualcomm Snapdragon 636 çipsetiyle güçlendirilecek modellerin, bu çipseti kullanacak ilk telefon olması bekleniyor. Ayrıca bugüne kadar ki en güçlü Max serisiyle karşılaşacağız.
Zenfone Max Snapdragon 636
Galip Fu, (ASUS Endonezya Ülke Pazarlama Müdürü) Seriyi Tanıtırken
Henüz detaylarını tam bilmediğimiz yeni serinin ekranının 5.5 inçlik geniş ve çentikli olacağını ama çoğu 5 inçlik telefonların boyutunda olacağını, ayrıca 5000 mAh kapasiteli pile sahip olacağını görüyoruz. ZenFone Max 2018 serisine dair bazı görseller ise şöyle:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap