1. Ana Sayfa
  2. Twitter Plus

AeroWitter APK İndir (Twitter Plus) Son Sürüm 2022


0

AeroWitter APK İndirme (Twitter Plus) Son Sürüm 2022

AEROWitter Son Sürüm apk İndir 2022. Anti-Ban desteklenir. Çok daha gelişmiş ve özelleştirilmiş gizlilik özellikleriyle birlikte gelen Twitter’ın Twitter Plus modudur.

AeroWitter Uygulaması, uygun gizlilik özellikleriyle gelen tamamen yeni bir Twitter Modudur.

Twitter, kurulduğu günden bu yana dünyayı diğer tüm çevrimiçi sosyal platformlardan daha iyi belgelemiştir. Gücü gerçek zamanlı olarak kabul edilir, çünkü diğer sitelerin aksine, dünyanın daha geniş kapsamının ve içinde olup bitenlerin en iyi göstergesi olmaya devam eder. Değerli bir iletişim aracıdır ve yazardan mesajlarını doğrudan hedef kitlesine etkili bir şekilde iletmek için göndermek için kullanılan bir yayın aracıdır. Platform, halka açık bir forumda birden fazla taraf arasında etkili iletişim sağlar ve aynı zamanda teşvik eder, böylece potansiyel müşterilerden anında geri bildirim almalarını sağlar. Bu platformdaki iletişim herkesin ve herkesin istediği gibi takip etmesine açık olduğundan, iletişimde açıklığı ve hesap verebilirliği teşvik eder.

Ancak diğer birçok sosyal platform gibi kullanıcılar da kullanıcı deneyimini daha beğenilir kılmak için iyileştirmeler ve değişiklikler talep ediyor. Çeşitli kullanıcıların kendi ve diğerlerinin yararına uygulanmasını isteyeceği platformun gizliliği veya ayarlarıyla ilgili bir şey olabilir. Bu şikayetleri gidermek ve kullanıcılara sitede gezinirken daha iyi bir uygulamalı deneyim sunmak için Twitter’ın farklı sürümleri geliştirilmiştir. Bu tür yazılımlara bir örnek, Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen AeroWitter APK’dir.

AeroWitter APK nedir?

Sizi AeroWitter APK ile tanıştırayım. Görünüşe göre yeni bir uygulama olan AeroWitter APK, seçenekler açısından o kadar zengin değildir, ancak kullanıcıların Twitter’da sahip olduğu daha kritik sorunlara odaklanma eğilimindedir. Kullanıcılara sosyal medyayı kullanırken daha fazla mahremiyet ve zarafet vaat eden bir Twitter modudur. Açılan mesajlar için “okundu” durumu veya oluşturulan mesajlar için “yazma” animasyonu gibi çeşitli istenmeyen özellikleri kaldırarak veya devre dışı bırakmalarına izin vererek kullanıcılara sohbetlerinde daha fazla gizlilik ve özgürlük sağlamayı amaçlar. Ayrıca, kullanıcıların görüntüleme filolarını gizlemelerine, olayları keşfetme sekmesinden kaldırmalarına ve hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını sağlar.

Ayrıca, olağanüstü nitelikleri ile birlikte normal Twitter platformunun standart özelliklerini ve ayarlarını sağlar. Tipik Twitter uygulaması gibi, AeroWitter APK’sını ücretsiz olarak indirebilir ve yasaklanma endişesi duymadan benzersiz özelliklerini kullanabilirsiniz. AeroWitter APK aslında bir üçüncü taraf uygulaması olsa da, standart Twitter uygulama özellikleriyle mükemmel bir şekilde senkronize olmak ve kullanıcılara yasak karşıtı özelliklerle birlikte gelen daha özel ve özel bir platform sunmak için geliştirildi. Oldukça yararlı bir yazılım olduğu kanıtlanmış olan Instagram Aero Mod APK gibi, Aero Twitter da sosyal kategorinize harika bir ektir  .

Mavi, Altın, Kırmızı, Ekstra Koyu, Mercan Pembesi, Yeşil, Açık Ton, Açık Mor ve Açık Pembe gibi farklı renklerde mevcuttur.

Android için AeroWitter APK Son Sürümünü İndirin

Twitter’ın nesini seviyorsun? Birçoğu için, herhangi bir konuyu takip etmenin ve yazarların kendilerinden ilk elden bilgi almanın getirdiği özgürlük olurdu. Harika bir uygulama ama bazı iyileştirmelerle de yapabilir. AeroWitter APK mükemmellik için çabalar ve mükemmel olmasa da bir şekilde yakın benzersiz özellikler sağlar. Uygulama, üçüncü taraf bir uygulama olduğu için oyun mağazasında bulunamıyor. Ancak, uygun bir indirme bağlantısı kullanarak, en son sürümüne erişebilir ve en sevdikleri içeriği çevrimiçi olarak takip etmeye başlayabilirsiniz.

AeroWitter APK’nin en son sürümünü aşağıda verilen bağlantıdan indirin:

En son sürüm

Renk Tercihi

1.Orijinal Renk | Mavi ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

2. Altın ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

3. Kırmızı ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

4. Ekstra Karanlık ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

5. Mercan Pembesi ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

6. Yeşil ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

7. Işık Tonu ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

8. Açık Mor ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

9. Açık Pembe ( İndir )

aerowitter apk i̇ndir (twitter plus) son sürüm 2022

Özellikler


fleet görünümünü gizle

Fleetler, kullanıcılara platformu tamamen yeni ve farklı bir şekilde kullanma ve etkileşim kurma yeteneği verir. Kullanıcılar, 24 saat sonra kaybolma eğiliminde olan geçici düşünceleri paylaşabilirler. Kişisel ve anlık düşüncelerinizi, kamuoyundan herhangi bir tepki almadan siz değerli takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu filolar metinler, resimler, videolar veya GIF’ler içerebilir. Filolar herhangi bir retweet veya herkese açık yanıt almazken, yazarları, korumalı tweet’lere sahip hesaplar da dahil olmak üzere onları kimlerin görüntülediğini görebilir. Bazen izleyiciler olarak, insanların filolarını görüntülerken anonim olmaya değer veriyoruz ve AeroWitter APK ile bu artık mümkün. Bu özelliği ayarlardan etkinleştirebilirsiniz ve hiçbir fleet sahibi, fleetlerini gördüğünüzü bilmeyecek.

Okunmuş mesajları gizle

Birini okumaya devam etmek, her zaman onları görmezden gelmek değildir. Bazen cevabımı yapılandırmak için doğru kelimeleri bulamıyorum ya da dikkatimi başka yöne çekmeye zorlayan bir acil durumla karşılaşıyorum. İlgilenmem gereken her şeyi bitirdiğimde, geri göndereceğim yanıtı tamamen unutuyorum. Birinin unutması normaldir, ancak birisi sizin metni açtığınızı ve ne zaman olursa olsun okuduğunuzu zaten görmüştür. Ancak AeroWitter APK ile okunan mesajları gizleyebilirsiniz, böylece herhangi birini açtığınızda gönderen bunu yaptığınızı anlamaz.

Yazma bilgilerini gizle

Bir mesajın göndericisi olarak, birisinin mesajınızı ne zaman aldığını ve şu anda bir yanıt gönderdiğini bilmek her zaman çekicidir. Sohbetlerinizde genellikle mesajlaştığınız biri yanıt verdiğinde görünen bir “yazma” animasyonu vardır. Ancak, bazı insanlar bu özelliğin kapatılmasını tercih eder. Benim durumumda, beni endişelendiriyor. Yine de, bazen o “yazma” animasyonunu uzun bir süre gördükten sonra, sinir bozucu olma eğiliminde olan bir yanıt olarak “Tamam” alıyorum. AeroWitter APK’sını kullanarak, insanların ne zaman mesaj yazdığınızı bilmesini önlemek için bu özelliği kapatabiliriz.

Keşfet sekmesindeki etkinlikleri kaldır

Keşfet sekmesini ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Bu özellik bir büyüteç simgesiyle belirtilir ve sizi bölgenizdeki çeşitli trend konulara bağlar. Çeşitli konuları araştırırken, bazen hedeflediğimiz nişlerle ilgili olmayan ve arama sonuçlarını büyüten birden çok olayla karşılaşıyoruz. Belirli sonuçları daraltmak için AeroWitter APK’sını kullanarak keşfet sekmesindeki etkinlikleri Twitter’dan kaldırabilirsiniz.

güncellemeler

Zaman zaman güncellemeleri kontrol edebilir ve daha yeni bir sürümün olup olmadığını görebilirsiniz. Varsa, en son sürüme güncellemeniz için indirme sayfasına yönlendirilirsiniz.

anlar

Normal Twitter sitesi gibi, AeroWitter APK’sını kullanarak harika anlar yaratabilirsiniz. Twitter anları, dünyada neler olup bittiğini açıklayan küratörlü hikayeler olarak tanımlanır. Bu hikayeler tweet’lerle destekleniyor ve hayattaki en iyi şeyleri yakalayabilir veya ilham verici bir şey hakkında farkındalık yaratabilir.

Konular

Profilinizde herkese açık olarak gösterilen tweet’leri, etkinlikleri ve reklamları kişiselleştirmek için farklı Twitter konularını takip edin. Herhangi bir konuyla ilgilenmiyorsanız, onları işaretlersiniz ve kara listeye alınırlar. Benzer yayınlar, siz fikrinizi değiştirmeye ve onu takip etmeye karar verene kadar profilinizde gösterilmeyecektir.

↓↓ En İyi WhatsApp Plus, AeroWitter (Twitter Plus), Instagram Plus Modları ↓↓

AERO WhatsApp Apk İndir Son Sürüm

Blue WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm

WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm

iPhone için IOS Whatsapp Plus’ı İndirin (Son Sürüm)

Instagram Plus Apk Son Sürümünü İndirin

GB WhatsApp Apk İndir Son Sürüm

YoWhatsApp Apk İndir Son sürüm

FM Whatsapp Apk İndir Son Sürüm (Anti-Ban)

OG WhatsApp Apk İndir Son sürüm

Yorum Yap