1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Android için En İyi 10 Wifi Güçlendirici Uygulama | 2021

Android için En İyi 10 Wifi Güçlendirici Uygulama | 2021

Android WiFi hızlandırmak için en iyi WiFi güçlendirici programları listeledik. İşte Android için en iyi WiFi güçlendirici uygulamalardan bazıları..


Kötü bir Wifi sinyali almak, özellikle en sevdiğiniz TV şovunu veya filmi oynatıyorsanız, gerçekten sinir bozucu bir deneyim olabilir. Daha iyi bir sinyal için Wifi yönlendiriciye daha yakın kalmak mantıklı olsa da, özellikle birden fazla kullanıcıyla Wifi paylaşıyorsanız, tüm senaryolarda bu mümkün değildir.

Bununla birlikte, daha iyi Wifi hızlarını görme şansınızı büyük ölçüde artırabilecek Wifi güçlendirici uygulamaları gibi çözümler vardır. Bu uygulamaların sizin için hile yapacağının garantisi olmasa da, kesinlikle denemeye değer. İşte Android için en iyi WiFi güçlendirici uygulama (lar) dan bazıları.

Android için En İyi Wifi Güçlendirici Uygulamaları

1. SuperWifi

super wifi

Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz için en iyi Wifi hızlarını bulmaya çalışmanın yanı sıra, SuperWifi aynı ağa başka kimin bağlı olduğunu bulmak için ağı tarayabilir. Bu, mevcut ağınızın kalabalık olup olmadığını anlamanıza ve varsa farklı bir Kablosuz ağa geçmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca yönlendiricinin üreticisi ve ayrıca belirli bir ağa bağlı cihazların sayısı hakkında bilgi alacaksınız. Bu uygulama, geniş bant hızınızın gerçekten ne kadar doğru olduğunu anlamanıza izin veren kendi hız testi özelliğiyle birlikte gelir.

Ayrıca, yönlendirici sahipleri 192.168.1.1 veya 192.168.0.1 vb. Kullanarak yönlendiricilerinin yönetici sayfasına erişebilir. Bu, akıllı telefonunuz içinden ağınız üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

SuperWifi Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilir. Reklamlarla birlikte gelir ve uygulama içi satın alım yoktur. Bu uygulama Android 4.1 ve sonraki sürümleri çalıştıran akıllı telefonlar ve tabletlerle çalışacaktır.

Buradan İndirin: Google Play

 

 

 

2. WiFi Doctor Free

WiFi Doctor Free

Bu uygulama, adından da anlaşılacağı gibi, Wifi bağlantınızın sağlığını korumak için şiddetle tavsiye edilir. Yukarıda bahsettiğimiz uygulama gibi, WiFi Doctor‘da şifrelerinizi veya ağınızın kimlik doğrulama türünü değiştirmek için kullanılabilecek yönlendirici yönetici sayfanızı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, uygulama içindeki kullanışlı bir özellik ile ağınızın fizibilitesini ve hızını test etmeyi de seçebilirsiniz.

Kullanıcılar, akıllı telefon, iPad, PC ve benzeri kişisel ağınıza bağlı cihazların ayrıntılı bir görünümünü alabilir. Bu, bant genişliğinizin çoğunu kimin kullandığını belirlemenize ve böylece ağınızda gerekli ayarlamaları yapmanıza yardımcı olabilir.

Uygulama, uygulamaların arka planda otomatik olarak yeniden başlatılmasını engelleyen bir Super Boost özelliği ile birlikte gelir. Bu uygulamalar aynı zamanda arka planda verilerinizi yeme eğilimindedir ve bu da genel olarak oldukça kullanışlı bir özelliktir.

Uygulamanın özelliklerinin çoğunun kullanımı ücretsiz olsa da, WiFi Doctor reklamları ve uygulama içi satın alımlarla birlikte gelir, ikincisi reklamları kaldırırken ek özellikler satın almanıza izin verir. Ancak kararı vermeden önce ücretsiz sürümü denemenizi öneririz. Bu uygulama Android 4.1 ve sonraki sürümleri çalıştıran akıllı telefonlar ve tabletlerle çalışacaktır.

Buradan İndirin: Google Play

 

3. Connection Stabilizer Booster

Connection Stabilizer Booster

Bu uygulama size en iyi kullanıcı arayüzünü vermese de, işini mükemmel bir şekilde yapar. Android akıllı telefonunuzda sakat bir Wifi varsa, bu uygulama anında bu endişeleri hafifletebilir. Ayrıca, bu uygulama açık havada olduğunuzda sabit bir hücresel veri bağlantısını korumanıza yardımcı olabilir. Geliştirici, henüz 5G’den bahsetmeden 2G GPRS, EDGE, HSPA 3G ve 4G LTE gibi ağlarda çalışabileceğinden bahsediyor.

Zorla bağlanma gibi özellikleri kullanan uygulama, bulunduğunuz ağdan bağımsız olarak internetin telefonunuzda asla kapatılmamasını sağlar. Bu uygulamanın odağı Wifi yerine hücresel veri ağlarında daha fazla olsa da, uygulamanın Wifi aralığını da önemli ölçüde artırabileceğinden bahsetmeye değer.

Bu uygulama ile ilgili en iyi yanı, reklamlarla karşılaşacak olsanız da, indirmenin tamamen ücretsiz olmasıdır. Bu, uygulama içinden bir kez uygulama içi satın alma yapılarak değiştirilebilir. Geliştirici, bu uygulamanın Android 4.0 ve sonraki sürümlerini çalıştıran cihazlarda çalışacağından bahsediyor.

Buradan İndirin: Google Play

 

4. WIFI Network Signal Booster

WIFI Network Signal Booster

Bu uygulama, hemen hemen herkesin bir Wifi güçlendirici uygulamasını kullanmasını oldukça kolaylaştırır. Talimatlar kolayca kullanılabilir ve işleri daha da kolaylaştırmak için, ana ekran WiFi ve hücresel ağda sırasıyla iki büyük düğme vardır. Güçlendirilmesini istediğiniz ağı seçtikten sonra, sonuçları görmeden önce birkaç saniye beklemeniz gerekebilir.

Uygulama, geliştiricilerin koyduğu gibi kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek ve Wifi sinyallerinizi artırmaya hazırsınız. Uygulama, ağı artırma işlemi sırasında sinyallerinizin kaybolabileceğine dikkat edilmelidir.

En iyi yanı, gemide birkaç reklam olmasına rağmen, bu uygulamayı indirmek için tamamen ücretsiz olmasıdır. Geliştiriciler uygulama içi satın alma sunmaz, bu nedenle reklamların yayılmasını sağlamanın bir yolu yoktur. WIFI Network Signal Booster, Android 4.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran telefonlar ve tabletlerle uyumludur.

Buradan İndirin: Google Play

 

5. WIFI Speed Booster

WIFI Speed Booster – WIFI Boost, Speed Test

Muhtemelen orada daha iyi tasarlanmış uygulamalardan biri olan WIFI Speed ​​Booster, standart güçlendirici uygulamalarına kıyasla masaya çok şey getiriyor. Bu araç özellikle Wifi ağları için tasarlanmıştır, bu nedenle hücresel veri ağınızı ve ev WiFi’nizi iyileştirme arasında karıştırılmanıza gerek yoktur.

Uygulama yalnızca en iyi ağları aramaya ek olarak, çok fazla veri tüketen arka plan uygulamalarını da kapatabilir. Bu çok fazla veri kaybını hesaba katmasa da, arka plan uygulamaları internet hızlarını yavaşlatma eğilimindedir, bu nedenle bu uygulamaları kapatmak Wifi hızınızı artırmak için çok önemlidir.

Akıllı telefonunuzdaki hızlardan emin değilseniz, WIFI Speed ​​Booster ayrıca indirme / yükleme hızlarının yanı sıra gecikme ve ağınızla ilgili diğer ayrıntıları da içeren doğru hız sonuçları almak için iyi bir hız testi özelliğine sahiptir.

Tıpkı diğer booster uygulamaları gibi, bu uygulama size ağınıza bağlı cihazların sayısını gösterecektir. WIFI Speed ​​Booster, Play Store’da ücretsiz bir uygulamadır ve reklamlar tarafından desteklenir. Uygulama içi satın alım yok. Bu güçlendirici uygulama Android 4.0.3 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarla çalışacaktır.

Buradan İndirin: Google Play

 

6. Ağ Sinyal Artırıcı

 

Ağ Sinyal Artırıcı

Bu uygulama, bahsettiğimiz çoğu wifi güçlendirici uygulamasına oldukça benzer şekilde çalışıyor, ancak birkaç farklılık var. Diğer bazı uygulamaların aksine, Wifi veya hücresel ağınızın menzilini artırmak için karmaşık bir işlem yoktur . Uygulamayı açtığınızda, yapmanız gereken tek şey önünüzdeki düğmeye dokunmaktır ve hepsi bu kadar.

Geliştirici, sinyalleri geliştirme sürecinin oldukça basit olduğunu ve zayıf bir Wifi veya hücresel sinyal aldığınızda ağı yeniden bağladığını belirtiyor. Hangi ağı güçlendireceğinizi belirlemenize yardımcı olan ve tüm süreci daha kolay hale getiren iki büyük düğme vardır.

Bu uygulamanın ürkütücü bir şekilde bu listedeki başka bir uygulamaya benzediğini düşünüyorsanız bunun nedeni budur. Ancak fikir, uygulamanın görünümünden bağımsız olarak doğru işlevselliği elde etmek olduğundan, bu yönü inceleyeceğiz.

Network Signal Booster, Play Store’da ücretsiz bir uygulamadır ve reklamları / uygulama içi satın alımları içerir. Bu uygulama Android 4.4 ve sonraki sürümleri çalıştıran telefonlarla uyumludur.

Buradan İndirin: Google Play

 

7. Perfect Network Signal Booster

Perfect Network Signal Booster

Bu uygulama, Wifi bağlantılarının tüm ayrıntılarını bilmek isteyen kullanıcılar içindir. Uygulama, kullanıcılara belirli bir noktada bağlı cihazların sayısı hakkında bilgi edinirken, hızlarınızın neden yavaş olduğunu analiz ederek bunu yapar.

Kullanıcılar bu uygulamadan başka bir şey kullanmadan yönlendirici ayarlarına derinlemesine dalabilir, bu da onu çok işlevli bir teklif haline getirir. Uygulama, Wifi sinyallerinizin kalitesini artırmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, mümkün olan yerlerde 3G ve 4G LTE bağlantılarını da optimize edecektir.

Ayrıca, yaşadığınız hızları daha iyi kontrol edebilmek için Wifi kanallarını ayarlama olanağınız da vardır. Bu, kalabalık bir ağdaysanız özellikle yararlı olabilir.

Son olarak, uygulama aynı zamanda internet sağlayıcınız için ne ödeme teklif olup olmadığını belirlemek için internet hızınızı kontrol etmenizi sağlar. Tüm bu özelliklerin bir kombinasyonu, bu oldukça iyi bir wifi güçlendirici uygulaması yapar.

Uygulama Google Play Store’da ücretsiz olarak indirilebilir ve reklamlarla birlikte gelir. Gemide uygulama içi satın alım yok. Liste, uygulamanın Android 4.1 ve sonraki sürümleri paketleyen cihazlarla çalışacağından bahsediyor.

Buradan İndirin: Google Play

 

8. WIFI Router Booster(Pro)

WIFI Router Booster(Pro)

Adı, bu uygulamanın sundukları hakkında hiçbir belirsizlik bırakmaz. Bir Pro uygulaması olması, Play Store’da bulacağınız çoğu teklifle karşılaştırıldığında bu uygulama ile çok daha fazla şey almanız anlamına geliyor. Geliştirici, mevcut kanallarınızı analiz etmenize ve en iyisini seçmenize ve aynı zamanda ağı tercihlerinize göre yapılandırmanıza izin vererek Wifi bağlantınız üzerinde kapsamlı kontrol sunar.

Ayrıca, bu uygulamadan başka hiçbir şey kullanmadan ağınıza cihazınıza öncelik vermeyi seçebilirsiniz, bu da rekabete karşı büyük bir avantaj sağlar. Geliştirici, bunun Play Store’da, bir algoritma kombinasyonu kullanarak Wifi sinyallerinizi otomatik olarak artırabilecek tek uygulama olduğunu iddia ediyor.

Uygulamanın amacına hizmet etmenin birincil yolu, herhangi bir noktada net ve düzenli bir bağlantı elde ettiğinizden emin olmak için ağınızdaki müdahaleleri temizlemektir. Neyse ki, en iyi hızı bulmak için Wifi’nizi her gün artırmanıza gerek yok. Ancak, değişen kablosuz ortama ayak uydurmak için bunu birkaç günde bir yapmanız önerilir.

Uygulamanın ağınızın sağlığı ve durumunun ayrıntılı bir analizini yapmak için AI özelliklerini kullandığını da unutmayın. Bu uygulama Play Store’da ücretsiz olarak indirilebilir ve reklamları vardır. Bununla birlikte, uygulama içi satın alım yoktur. Bu uygulama Android 4.0 veya sonraki sürümlerini çalıştıran telefonlarda ve tabletlerde çalışır.

Buradan İndirin: Google Play

 

9. Net Master

Net Master

Bu ağ ile ilgili tüm sorunları çözmek için kapsamlı bir uygulama. Net Master, herkes için bir şeyler sunan ayrıntılı özelliklerle birlikte gelir. Ağınızdaki kötü amaçlı yazılımları veya bilgisayar korsanlarını tespit etmenin yanı sıra Net Master, aldığınız internet hızlarında da doğru sonuçlar sağlayabilir.

Ancak bunu çekici bir uygulama yapan şey, internete güvenli ve anonim olarak göz atmanıza izin veren bir VPN ile birlikte gelmesidir. Bu, ayrı bir VPN bağlantısı için ödeme yapma zahmetinden kurtarır.

Çevrenizdeki mevcut tüm Wifi ağlarını göstermenin yanı sıra, Net Master sundukları hızları gösterebilir, bu oldukça çekici bir uygulama ve kesinlikle karşılaşacağınız en iyi Wifi güçlendirici uygulamalarından biri olabilir.

Ayrıca, uygulama hız testleri, wifi güçlendirici ve benzeri gibi özelliklere hızlı erişim sağlayan yüzen bir kabarcık bildirimi vardır. Bu uygulama Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ve reklamlar vardır ancak uygulama içi satın alma yoktur. Bu uygulama Android 5.0 veya üstü bir sürümü gerektirir.

Buradan İndirin: Google Play

 

10. Super wifi booster

Super wifi booster

Bahsettiğimiz çoğu uygulama, Wifi hızını veya ağ kalitesini gösteren bir numara veya ayrıntı listesi gösterir. Süper wifi güçlendirici, Wifi ağınızın durumunu daha iyi anlamanıza yardımcı olan ayrıntılı bir grafik tabanlı analiz sunarak bir adım daha ileri gider.

Yönlendirici ayarlarınızı bu uygulamadan başka bir şey kullanmadan da değiştirebilir veya değiştirebilirsiniz, böylece bu amaçla ayrı bir cihaza veya bilgisayara ihtiyacınız yoktur. Wifi şifrenizi unutursanız bu uygulama kullanışlı olabilir, birçok uygulamanın yapamayacağı bir şey.

Doğal olarak, çevrenizdeki mevcut tüm ağlar hakkında bilgi alırken internet hızlarını (ping) de test edebilirsiniz. Bu uygulamanın temel özelliklerinden biri Wifi sinyallerinizi artırmaktır ve bu sağlam bir iş yapar.

Süper wifi güçlendirici indirmek ücretsizdir ve reklam desteklidir. Ancak, gemide uygulama içi satın alım yoktur. Bu uygulama Android 4.1 ve sonraki sürümleri çalıştıran telefonlarla uyumludur.

Buradan İndirin: Google Play

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap