1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Android için En İyi 10 Wifi Güçlendirici Uygulama | 2020

Android için En İyi 10 Wifi Güçlendirici Uygulama | 2020

Android WiFi hızlandırmak için en iyi WiFi güçlendirici programları listeledik. İşte Android için en iyi WiFi güçlendirici uygulamalardan bazıları..


Kötü bir Wifi sinyali almak, özellikle en sevdiğiniz TV şovunu veya filmi oynatıyorsanız, gerçekten sinir bozucu bir deneyim olabilir. Daha iyi bir sinyal için Wifi yönlendiriciye daha yakın kalmak mantıklı olsa da, özellikle birden fazla kullanıcıyla Wifi paylaşıyorsanız, tüm senaryolarda bu mümkün değildir.

Bununla birlikte, daha iyi Wifi hızlarını görme şansınızı büyük ölçüde artırabilecek Wifi güçlendirici uygulamaları gibi çözümler vardır. Bu uygulamaların sizin için hile yapacağının garantisi olmasa da, kesinlikle denemeye değer. İşte Android için en iyi WiFi güçlendirici uygulama (lar) dan bazıları.

Android için En İyi Wifi Güçlendirici Uygulamaları

1. SuperWifi

super wifi

Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz için en iyi Wifi hızlarını bulmaya çalışmanın yanı sıra, SuperWifi aynı ağa başka kimin bağlı olduğunu bulmak için ağı tarayabilir. Bu, mevcut ağınızın kalabalık olup olmadığını anlamanıza ve varsa farklı bir Kablosuz ağa geçmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca yönlendiricinin üreticisi ve ayrıca belirli bir ağa bağlı cihazların sayısı hakkında bilgi alacaksınız. Bu uygulama, geniş bant hızınızın gerçekten ne kadar doğru olduğunu anlamanıza izin veren kendi hız testi özelliğiyle birlikte gelir.

Ayrıca, yönlendirici sahipleri 192.168.1.1 veya 192.168.0.1 vb. Kullanarak yönlendiricilerinin yönetici sayfasına erişebilir. Bu, akıllı telefonunuz içinden ağınız üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

SuperWifi Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilir. Reklamlarla birlikte gelir ve uygulama içi satın alım yoktur. Bu uygulama Android 4.1 ve sonraki sürümleri çalıştıran akıllı telefonlar ve tabletlerle çalışacaktır.

Buradan İndirin: Google Play

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap