1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Android’de Video İzlerken Ekranı Kilitleyin-Touch Lock İndir

Android’de Video İzlerken Ekranı Kilitleyin-Touch Lock İndir

Ekran kilitleme, Youtube video oynatılırken dokunmatik ekranı devre dışı bırakın ve düğmeleri gizleyin. Çocuğunuz videoları izlediğinde, ekranı kilitler dokunmayı önler, böylece videolar kesintisiz izlenir.

androidde-video-izlerken-ekrani-kilitleyin-touch-lock-indir

Ekran kilitleme, Youtube ve diğer video oynatıcılarda video oynatılırken dokunmatik ekranı devre dışı bırakın ve düğmeleri gizleyin.Siz veya çocuğunuz videoları izlediğinde, ekranı kilitler dokunmayı önler, böylece videolar kesintisiz izlenir.

Youtube Video İzlerken Ekran Nasıl Kilitlenir?

 

Samsung, Huawei, Xiaomi gibi android cihazınızda video izlerken ekran kilitlemek için tam da aradığınız uygulama burada.

Dokunmatik Ekran Kilitleme Uygulaması Touch Lock

Dokunmatik Kilit – Herhangi bir video oynatıcı görünürken ve oynatılırken dokunmatik ekranı devre dışı bırakın ve düğmeleri gizleyin. Siz veya çocuğunuz videoları izlediğinde, ekranı kilitler ve gezinme düğmelerine dokunmayı önler, böylece video akışı hizmetinin içinde kilitli kalırsınız.

Videolar için Çocuk Kilidi – Siz veya çocuğunuz artık herhangi bir video oynatıcıyı kesintisiz olarak güvenle izleyebilirken ekran dokunma ve kilit tuşlarını engelleyin.

Ekran Kapalı özelliği ile Youtube’de müzik dinleyin – ekranı kapatın, telefonunuzu cebinize koyabilir ve müzik çalma listenizi güvenle dinleyebilir ve ekran kullanımından pilden tasarruf edebilirsiniz.

Touch Lock Özellikleri:

  • Herhangi bir video oynatıcıda video izlerken tüm dokunmaları kilitler.
  • Ekran Kapalı iken müzik dinleyin ve en sevdiğiniz çalma listesini çalarken pilden tasarruf edin. (Ekran Kapalı varsayılan olarak devre dışıdır, bu nedenle Dokunmatik Kilit ayarlarından etkinleştirin)
  • Çocuk Kilidi – Çocuğunuza video açarken dokunmatik ekranı kilitleyin ve dokunmaları engelleyin. Çocuğunuz videoları yanlışlıkla durduramaz.
  • Video Dokunmatik girişi kolayca kilitleyebilmeniz için video oynatıcı üzerinde otomatik olarak kayan bir kilit simgesi gösterir.
  • Kilidi açmak için Parmak izi veya Desenle kilidini açın.

Touch Lock Kurulum Talimatları

Kullanmak için uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan herhangi birinden indirin ve cihazınıza yükleyin. Açtığınızda, uygulama sizden uygulamanın kilidini açmak için bir desen oluşturmanızı isteyecektir.

Deseni ayarladıktan sonra, YouTube’a veya başka bir video platformuna gidin ve izlemek için bir video seçin. Ekranı kilitlemek için, bildirim çubuğunu aşağı çekin ve “Dokunmatik Kilit Ekranı kilitlemek için dokunun” bildirimine dokunun.

Ekranda kırmızı bir kilit simgesi görünecektir. Yarı saydam hale gelir ve çok fazla yer kaplamaz. Kilidi açmaya hazır olduğunuzda, kilit simgesine iki kez dokunun, ardından telefonu normal şekilde kullanmak için kilit düzeninizi girin.

Çocuk Ev Uygulaması kullanın

Daha büyük çocuklar tek bir ekrana takılmaktan memnun olmayacaklar. Bu çocukları mutlu ve güvende tutmanın bir yolu, sadece sizin girişinizle çıkabilecekleri çocuklar için tasarlanmış bir başlatıcı kullanmaktır.


Touch Lock Ücretsiz Apk İndir

Google Play Store’den indir:  Touch Lock indir

Mediafire’den indir: Touch Lock indir

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap