1. Homepage
  2. Telefon & Tablet
  3. Ve Askerliğim Gelir, Ben Giderim

Ve Askerliğim Gelir, Ben Giderim

Merhaba çok sayın SiberKalem.com takipçileri! Web siteme ara verirken bu sizlere son yazım olacak, zira askere gidiyorum 🙂

SiberKalem.com ve Ben

SiberKalem.com sitesini açarken ki amacım, zamanında satın aldığım ZenFone 5 ile bilgi alışverişinde bulunurken özellikle ülkemizde bu telefonla alakalı bilgi kıtlığını farkedip bunu gidermeyi istememdi.
ZenFone 5’im elimde olduğu müddetçe siz değerli ZenFone kullanıcılarına telefonum aracılığıyla mümkün olan her türlü yardımı eksiksiz vermeye çalıştım. Yabancı sitelerde bile olmayan güzel anlatımlar hazırladım. Anlatımlarımda hiçbir şey bilmeyenlerin bile bir şeyler yapabilmesini, en azından telefonunu kurtarabilmesini amaçladım. Gelen yorumlardan anlıyorum ki bayağı işe yaramış.
ZenFone 5’ten sonra çıkan ZenFone’ların alt yapısı yavaştan değişmeye başladı. Bu yüzden anlatımlarımla uyumsuz hale gelmeye başladılar. Ben yine de farklılıkları anlamaya ve onları da anlatmaya çalıştım. Yani yeni nesile de faydam dokunsun istedim. Şükürler olsun ki işe yaradı.
Derken ZenFone 5’imi satmak durumunda kaldım (artık gerçek bir amiral gemisi istiyordum, zevk meselesi :=) ). O günden sonra siteme artık destek makalelerinden ziyade haber makaleleri eklemeye karar verdim. Zaten elimde telefonum olmadan, onun bunun dediğiyle destek makalesi yazıp telefonlarınızı bozmanızı istemezdim.
Ancak zamanla iyice ZenFone’lardan koptum. Elimdeki yeni telefonla daha çok haşır neşirdim çünkü. Siteme ZenFone’u ve bilgisi olan birilerini editör olarak aldımsa da pek istediğim gibi olmadı.

Ve Askerliğim Geldi

Hayat koşuşturması içerisinde evlilik, ölüm gibi askerlikte genellikle bir kez yaşanır ve hayatımızı etkiler. İşte ben bu önemli etkiye sahip askerliğe gitme vaktimin geldiğini sizlere haber veriyorum. Detaylar mı? Hemen veriyorum:
1 Şubat itibariyle askerliğim başlıyor. Acemi birliğim Ankara Mamak‘taki MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı, usta birliğim Kıbrıs Girne‘deki 39’uncu Mekanize Piyade Tümeni Lojistik Destek Komutanlığı Birinci Basamak Muayene Merkezi (yani revir).

İzinsiz bir şekilde askerliğimi yaparsam, Allah izin verirse Temmuz gibi dönmüş olacağım.
Askerliğim süresince dualarınıza ihtiyacım var. Henüz asker olmamış herkese Allah hayırlı teskereler nasip etsin 🙂

Dönünce Ne Olacak?

Askerden dönünce hayatımda gerçekleştirmem gereken bazı mühim işlerim var. Ayrıca iş yoğunluğum da mevcut. Tüm bunlardan zaman ayırıp siteme tekrar eskisi gibi içerik ekleyebilir miyim? Kendimi bu konuda zorlamayı düşünüyorum. Bunca zaman emek harcadığım ve bol takipçi edindiğim sitemi tamamiyle bırakmak bana zor geliyor. Ancak hayat şartları bunu gerektirirse tabii ki veda etmek durumunda da kalabilirim.

Son Sözler

Web siteme 6-8 ay gibi bir ara veriyorum anlayacağınız. Sonrasına yine ben karar vereceğim. Bunca zaman birlikteydik, güzel vakitler geçirdik. İnşallah yine eskisi gibi ve hatta eskisinden daha iyi bir şekilde birlikte olma dileğiyle, Allah’a emanet olun.

Saygılarımla,
Furkan Güneş
(Rambo_FT)
SiberKalem.com Yöneticisi

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment

Comments (6)

  1. hayırlı teskereler kardeşim Allah kolaylık versin

  2. Kendine iyi bak abi kolay gelsin

  3. Kardeşim şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Kıbrıs girne lefkoşa falan bende 39 topçu alayındaydım. Izin kullanmadan bir an önce bştirip gelirsin inşaallah sahalara inersin.

  4. Kendine iyi bak hocam , bekliyor olucaz burada , seni severiyoruz , Allaha emanet 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *