1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. Asus Dosya Yöneticisi 2.0.0.16 Beta Çıktı!

Asus Dosya Yöneticisi 2.0.0.16 Beta Çıktı!


Asus, ZenFone’lara olan desteğini son hızla devam ettiriyor. Var mı Asus gibi uygulamaları sürekli güncelleyen başka bir firma? Asus sadece hataları ve eksikleri gidermekle kalmıyor, sürekli yenilikler katıyor. Asus Dosya Yöneticisi de bu güncellemelerden payını alan uygulamalardan sadece biri. Asus Dosya Yöneticisinin yeni sürümünde arayüz iyice geliştirilmiş. Artık birçok önemli bileşeni tek ekranda görebiliyoruz.

Not: Bu BETA yani test sürümüdür. Dilerseniz Google Play’e güncellemenin düşmesini bekleyebilir ve stabil sürümü tercih edebilirsiniz.

ASUS Dosya Yöneticisini İndirin

İndirmek için tıklayın

Ekran Görüntüleri

Kaynak: asus-zenfone.com/2015/08/download-asus-file-manager-beta.html

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Talha sakın lolipop u yükleme pişman olursun çok eksikler var hatalı şuanda ben geriye dönüş yaptım ve geriye dönüş işini halen telefoncular ve servis bilmiyor. eğer yüklemiş ve geriye dönmek isteyen olursa wassap ile bana ulaşsın yardımcı olurum. -Açıktan telefon numarası verilmesi yasaktır-

 2. rambo_ft_avatar

  Talha Otadan gelmicek boşuna bekleme. Manuel olarak yap geç güncellemeni

 3. rambo_ft_avatar

  Furkan abi bende WW_3.23.40.60 sürümü yüklü sim kart hatası alıyorum ara sıra gidiyor sim kart gözükmüyor bu güncellemeyi yaptıktan sonra oldu. Buna bir çözüm var mı acaba?

 4. rambo_ft_avatar

  Öncelikle mehaba. Cihazım zf5 t00j.4.4.2 ve yazılım güncellerken 97 mb bişeydi sanırım. Dosyayı indirdiktem sonra telefon yeniden başlatılıyor ve yazılım güncelşeniyor ekranında yarısı dolunca recovery ekranına gelip hata yazıyor. Telefon root lu değil. Sizce sebebi nedir?

 5. rambo_ft_avatar

  Asus Zenfone 5 Telefonum var ancak hala lolipop güncellemesi OTA’ya gelmedi ne zaman gelir bir fikriniz var mı acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.