1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. ASUS Launcher Yenilendi!

ASUS Launcher Yenilendi!

ASUS-Launcher

ASUS, stok uygulamalarını güncellemekten geri kalmıyor. Geçen günlerde yayımladığı yeni ASUS Launcher güncellemesinde önemli değişiklikler var.

ASUS Launcher o kadar çok yenilenip güncellendi ki, ilk halinden neredeyse eser kalmadı. Her geçen gün daha çok özellik kazanan ASUS Launcher, bu sefer güvenlik yönünde önemli değişiklikler içerecek şekilde güncellendi.

Gelişmiş Uygulama Kilitleme

ASUS Launcher’da normalde ilk sürümden beri var olan bir özellikti uygulamaları kilitleme özelliği. Ancak yeni güncelleme ile CM ekibinin geliştirdiği uygulama kilitleme özelliği, Launcher’a entegre edildi. Artık gelişmiş kilitleme özelliği ile daha güzel ve ayrıntılı olarak uygulamaları kilitleyebiliyorsunuz.

Kimlerin telefonunuzu kurcaladığını öğrenin!

Bence en farklı ve güzel yeniliklerden biri de bu. Kilitlediğiniz uygulamanın defalarca yanlış girilmesi durumunda gizlice ön kameradan fotoğraf çekimi yapılıyor. Siz telefonunuzu açtığınızda bu fotoğraflar size gösteriliyor. Böylece kim telefonunuzu kurcalamış öğrenebiliyorsunuz.

Bu özelliği etkinleştirmek için, ev ekranındayken parmağınızla yukarı doğru kaydırın ve Terciher‘i seçin. Ardından Uygulama ayarlarını kilitle‘yi seçerek gereken işlemleri yapabiliyorsunuz.

Eski moda dönmek isterseniz Tercihler‘den Disable Advanced Applock‘u seçin.

Makalenin devamı için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. rambo_ft_avatar

  sadece teşekkür etmek için yazıyorum başarılarınızın devamını dilerim elleriniz dert görmesin selamlar..

 2. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Selam telefonum zenfone 6 surum numarasi 2.22.40.44 root atmak icin uygun script yok ve lollipop yuklerkende kabul etmiyor :/

 3. rambo_ft_avatar

  Peki benim sürüm kitkat kitkat oluo mu bi de neden indiricez bu yenilemeyi

 4. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Güncelleyip uygulamalarımdan bazılarını şifreledikten sonra bilfirimler gelmemeye başladı. Nasıl çözebilirim ? Teşekkürler

 5. rambo_ft_avatar

  Admin bey iyi güzel güncelleme de tema desteği ne zaman gelir bilginiz varmı.

 6. rambo_ft_avatar

  Son güncellemeyle gelen uygulama kitleme çok işime yaradı asus ve cm bir harika

 7. rambo_ft_avatar

  Rambo_FT ben zenfone 6da emoji ifadeleri eklemek istiyorum. Telefonun Ayarlarında dil kısmından ekleyebiliyoruz fakat klavyede kullanınca gülücük attın diyelim gene eski gülücük gözüküyor yorumdan sonra.
  Asus klavyesini değiştirmeden sadece emoji eklentisi indirebiliyor muyuz. Yada artık asustaki bazı eksikleri gidersinler.

 8. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Selam merhaba benim asus zenfone 2 telefonum var üncelleme yaptıktan sonra sarja taktığım zaman sürekli telefonum titriyor ve maalesef sist ekran araüzü durduruldu diyor yardımcı olur musunuz ….emeğiniz için tşk ederim

 9. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Yeni launcher güncellemesi duyuruldu demiştim yanlış yazdım güncelleme kodunu 1.4.4.8_151008_beta apk olarak yayınladı. Rambo_Ft daha birçok yenilik geliyor galiba.
  İngilizce olarak buldum bir forumda ve okudum. Bizleri bilgilendirirsen tekrar memnun oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.