1. Ana Sayfa
  2. Son Gelişmeler
  3. ASUS ROG Oyuncu Telefonu Çok Yakında Tanıtılıyor!

ASUS ROG Oyuncu Telefonu Çok Yakında Tanıtılıyor!

Daha önceden haberini yaptığımız (ASUS’tan Oyunculara Özel Telefon Geliyor!) telefonun tanıtım tarihi belli oldu!

ASUS ROG Akıllı Oyuncu Telefonu

ASUS’un oyunculara yönelik ürünlerini ROG (Republic Of Gamers – Oyuncular Cumhuriyeti) adıyla satışa çıkarıyor. Bu yüzden hangi cihaz veya donanıma ASUS, ROG damgasını vuruyorsa, o parçanın oldukça güçlü olduğu biliniyor.

Rakipleri birer birer oyuncu telefonlarını piyasaya sürerken ASUS’ta boş durmak istemiyor. Oyuncular için oldukça güçlü bir akıllı telefonu çok yakında duyurmaya hazırlanıyor.

zenfone max pro

ASUS; Razor Phone ve Xiaomi Black Shark gibi bir oyun odaklı akıllı telefon daha piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Asus‘un bu modellerle rekabet edeceği yeni akıllı telefonu için henüz bir model adı açıklanmadı. Önceki duyumlarda Haziran ayında çıkacağı söylenen telefon için Asus yetkilileri artık 5 Haziran‘ı işaret ediyor.

Asus ROG için batarya bilgisi henüz sızmadı!

5 Haziran‘da Tayvan‘ın başkenti Taipei‘de düzenlenecek olan teknoloji fuarı Computex‘te kullanıcılarının beğenisine sunulacak olan Asus ROG akıllı telefonu, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM ile satışa sunulacak. Bataryası hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan telefonun, Asus’un oyun dünyasında sahip olduğu donanımsal tecrübe sayesinde şimdiden bir oyun canavarı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: https://goo.gl/hf3bdb

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap