1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. ASUS ZenFone 2 – 10 Dakikalık Tanıtım Videosu

ASUS ZenFone 2 – 10 Dakikalık Tanıtım Videosu

geoit-logo-255x35-koyu-arkaplan-icin

Zenfone 2 her geçen gün dünyanın farklı ülkelerinde satılmaya başlıyor. Bu arada Asus, Zenfone’un özelliklerini harmanladığı oldukça uzun bir tanıtım videosu yayımladı. Bu videoda Zenfone 2’nin önemli özelliklerine örnekler vererek değiniliyor.

Zenfone 2’nin üst modeli 4GB belleğe ve 4 çekirdekli 64-bit mimarisinde 2.33 Ghz hızında işlemciye sahip olmasıyla oldukça konuşuldu. Üstelik tüm bu üstün özellikleri uygun fiyata sunuyor. Ancak henüz Türkiye’ye gelmediği için fiyatının bizler için de uygun olup olmayacağını bilemiyoruz.

İşte o tanıtım videosu:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k81vt7dUEMA

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. 6 sene önce

  Merhaba. Telefonun kesin çıış tarihi ve fiyatı belli oldu mu ?

 2. 6 sene önce

  Admin zenfone 5 lollipop beta sürümü yayınlandı nasıl kurulacağını anlatirmisin kuralım bizde

  • Furkan Güneş

   Sadece TW için. Beta sürümde yüzlerce hata ve eksik mevcut. Yükleyenler aldıkları hatadan dolayı şikayetçiler. Telefonunuzun WW olan kodunu TW yani Tayvan koduna dönüştürürseniz tekrar WW sürümüne dönmeniz oldukça zorlaşacaktır ve bir daha Türkiye’den OTA üzeri güncelleme alamayacaksınız. Tüm bu riskleri göz önüne aldığım için bloğumda yayımlamadım. Eğer WW kodu için beta dosyaları yayımlansaydı, sitemde mutlaka paylaşırdım.

 3. 6 sene önce

  Merhabalar, Asus Zenfone 2’nin ZE551ML modeli Türkiye’ye gelecek mi? Yani 4 GB Ram bulunduran ve 2.3 Ghz hıza sahip olan modeli? Kesin bir bilgi yoksa bile sizce gelir mi gelmez mi söylerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.