İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. ASUS ZenFone 2 Fiyatı Sızdırıldı!

ASUS ZenFone 2 Fiyatı Sızdırıldı!

ASUS-Zenfone-2

ASUS, 2 Ocak’ta CES 2015 fuarında ZenFone 2’yi tanıtmıştı. Zenfone 2’nin ilk büyük prömiyeri Uluslararası Tayvan Üniversitesi Stadyumunda 9 Mart gününde yapılacak. Fakat şimdiden Zenfone 2’nin özellikleri ve fiyatı tayvanlı web sitesi tarafından sızdırıldı. Tüm modelleri, özellikleri ve fiyatları iyi bir tabloyla gözler önüne seriyoruz.

Zenfone-2-Fiyatlari

Tabloyu görmek için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (19)

 1. rambo_ft_avatar

  Eğer 800 TL Bandıda çıkarsa bu ZenFone 2 4gb ram li modeli peynir ekmek gibi kapış kapış gider hadi şimdiden ZenFone 2 hayırlı olsun herkesin elinde artık ZenFone 2 görmek çok alışıldık olacak

  • rambo_ft_avatar

   Bahsettiğiniz 839 TL’lik fiyat ise; bu fiyata firmaların kâr oranı, ötv, komisyon ve diğer ücretlendirmelerin tabii olmadığını, ham kdv’li fiyat olduğunu belirtmek isterim. Türkiye’deki satış fiyatı 1000 TL civarı olabilir, yine de kesin bir şey söylenemez.

   • rambo_ft_avatar

    Dostum umarım 1.000 TL yapmazlar zaten 284,44$ 2.6 kurla çarpınca 740 TL çıkıyor işte 850 TL yap yeter fazlası milleti üzer. Asus Türkiye çalışanları Türkiyede ki Askeri ücreti de göz önünde bulundursun zaten zengin denilen kısım iphone ve buna benzer ürünler alıyor. Onun hitap ettiği kesim Düşük ücretli maaşla çaılışanlar olmalı.

    • rambo_ft_avatar

     Kardeş 740’ı %18 ve %22 ye çarp bin lirayı azıcık geçiyor bunlar vergileri. büyük ihtimalle 1099 lira olacak gibime geliyor…

    • rambo_ft_avatar

     Salih kardeşim yazdıklarına aynen katılıyorum, sadece Askeri ücret hariç doğrusu Asgari Ücret olacak

    • rambo_ft_avatar

     Super bir konuya deyinmişsin bende katılıyorum asgari ücretli çalışanların alabileceği bir tel ama çok iyi

    • rambo_ft_avatar
     5 sene önce

     askeri ücret değil asgari ücret*

 2. rambo_ft_avatar

  Abi 839 tl olan modelinin dahili belleği kaç gb (16-32-64)

 3. rambo_ft_avatar

  Bu telefon ne kadar çok mu pahali acaba

 4. rambo_ft_avatar

  Abi bu bilgiler gerçekmi nerden öğrendin fiyatı fazla çıkıpta üzülmeyelim. Bide ZE550ML ile ZE551ML (Bitanesi) özellikleri falan aynı neden acaba ? Bide 2 tane ze551ml var 2gb ramli bunları nasıl ayırt etcez çok karmaşık bi durum yapmışlarr

  • rambo_ft_avatar

   Kaynak yazıyor. Fiyatlara dikkat edersen, ham fiyatlara sadece kdv eklenmiş halidir. Bahsettiğin karışıklık, Zenfone 5’lerde de yapıldı. Bu ASUS’un bileceği iş.

 5. rambo_ft_avatar

  +KDV yazıyor orada

 6. rambo_ft_avatar

  Can Teşekkür ederim düzeltmen için sözelim biraz zayıf
  Efe kardeş o fiyat bize satış fiyatları yani en son fiyatı diğer bir değişle Türkide ki Toptan alıcıları fiyatı değil son kullanıcının Fiyatı burada algıda oynama yapıyorlar bu CEO lar kendileri çok akıllı sanıyor
  En Basit bir örnekle 2.000 TL lik telefon 2 sene 1.000 TL ye satılıyor kimse yüzüne bakmıyor eee 1.000 TL ye satılırken zararmı ediyorlar yoksa 2.000 TL ye satarken bu algıdan yararlanıp anormal derecede karmı yapıyorlar biraz daha geniş bir çerçevede düşünmeye çalışırsak bu tuzakların farkına varırız.

 7. rambo_ft_avatar
  6 sene önce

  Birçok siteden okuduğum yorumlar hep olumlu yönde. F/P olarak diğer telefonlarla kıyasladığımızda Asus z2 diğer rakiplerini bu haliyle alt ediyor. Lakin hoşuma gitmeyen ve belirtmek istediğim tek nokta şu:
  4gb ‘lik modelinin yurt dışı satış fiatı 250$ olan telefonun ülkemize verkilerle girişi 650 tl civarında. bu ham fiatı. bunun üzerine şatışçılar fiat ekleyecek. Şimdi yorumlarda en az 1400 1500 olmalı , bu telefona değer vs. gibi yorumlar çokça mevcut. satış pazarlama yapacak olan kişilerin hem bu yorumları hem sosyal medyayı takip ettiği de bir gerçek.
  Şimdi üslubumu değiştirerek konuşuyorum ; ‘ be arkadaş kendinizi bu kadar enayi yerine koydurmayın , milletin şansına da mani olmayın. İyi özellikte makinayı görünce gidip ”sorgusuz sualsiz” milletin 1 aylık asgarii ücreti üzerindeki rakamları gözü kapalı artık vermeyin. max 800 tl civarı satışa sunulması gereken ( 150 tl’de satıcı koysun kazansın hadi ) bir teli öve öve, yok ama özellikleri şöyle iyi böyle güzel vs. diyerek 1500 civarına çektirmek hangi akla mantığa sığıyor ,biri izah ederse çok sevinirim. .Dolandırılmayı kendi ağzıyla istemek, insanımızın ne kadar sağlıklı bir kafa yapısında olduğunu gösteriyor maalesef.

  • rambo_ft_avatar

   evet haklısınız ülkemizde saçma sapan insan çok

  • rambo_ft_avatar

   dostum seninle fikirlerimiz paralel bende buna farkındalık getirmeye çalışıyorum geçen bir baktım Htc M9 2700 küsürlerde S6 oda o fiyat aralıklarında yaa Allah aşkına bunların çıkardığı ilk telefon fiyatlarına bir bakın bir de şimdi bakın araba fiyatına yaklaştı yakında ev fiyatı olacak para kolay kazanılmıyor bu bir gerçek ve bazıları hala bunun farkında değil. Ayrıca malzeme fiyatıda asla o kadar tutmaz 200 tl belki (toptan alım olarak göz önünde bulundurun) 2500 TL ye bize bunlar teknolojimi satır yani ki 2 sene sonra boş olacak işe yaramayacak bir teknoloji….

   • rambo_ft_avatar

    Salih ve Akın bey, söylemlerinize tamamen katıldığımı belirtmek isterim. Üretim maliyetleri zaman zaman ortaya çıkarılıyor. Örneğin iPhone 6 Plus 128 GB, 200$’a mal oluyor fakat 750$’a satılıyor. Hiç ülkemizi işin içine katmadan bile attıkları kazıklar gözler önünde. Araştıran, bilinçli hiçbir tüketici bu kazıklara gelmez. Firmalar göstere göstere kazık atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.