1. Homepage
  2. Telefon & Tablet
  3. ASUS ZenFone 3 Ailesinin Deluxe Modeli Snapdragon 821 Versiyonu İle Tanıtıldı!

ASUS ZenFone 3 Ailesinin Deluxe Modeli Snapdragon 821 Versiyonu İle Tanıtıldı!

Asus’un daha dün tanıtılan 821’in ardından Asus’un ZenFone ailesinin ZenFone 3 Deluxe modeline S821 içeren yeni bir model hamlesi!
Asus’un oldukça sevilen ZenFone serisi telefonlarıdnan özellikle ZenFone 2‘deki başarısını devam etmesi beklenen ZenFone 3 modeli daha önceden lanse edilmişti. Sizlere buradan detaylı olarak aktardığımız cihazların en sağlam modeli olan ZenFone 3 Deluxe‘un ise şimdi daha sağlam kardeşi var.
Daha dün tanıtılan ve yine detaylarını buradan görebileceğiniz Qualcomm Snapdragon 821çipsetini kullanan ZenFone 3 Deluxe, böylelikle bu işlemciyi kullanan ilk telefon oldu. Yine klasikleşen Asus politikası olarak 3 farklı varyasyona sahip olan ZenFone 3 Deluxe’ün bu yeni modeli 6GB RAM ve 256GB UFS 2.0 depolama ile çalışırken aynı zamanda Snapdragon 820’li versiyon olarak 4GB RAM/32GB depolama ve 6GB RAM/128GB depolama modelleri de bulunuyor.

 
Hemen teknik özelliklerini de hatırlayacak olursak 5.7 inç Full HD Super AMOLED ekran, 2.4GHz hızındaki Snapdragon 821 çipseti ve daha yüksek saat hızına sahip Adreno 530 grafik işlem birimi bulunuyor. Biraz önce de bahsettiğim gibi 6GB RAM ve UFS 2.0 256GB depolama alanına sahip olan ZenFone 3 Deluxe, 23MP arka ve 8MP ön kamera barındıracak. Parmak izi okuyucuçift sim kart desteği ve 4.5G desteği gibi özelliklerin yanı sıra USB Type-C bağlantısına saihp olan cihazda batarya olarak da 3.000mAh yerleştirilmiş.
Son olarak Zen UI arabirimi ile Android 6.0 Marhmallow sürümü ile kutudan çıkan telefonun fiyatı ise 776 Dolar. Sadece kuru hesaplayıp çevirdiğimizde 2.500TL‘ye yakın bir fiyat çıkarken klasik vergileri ve TRT bandrol muhabbetlerini eklediğimizde tahminime göre 3.000TLbandında olacaktır. Ancak performans olarak bir adım ileride olacağı için pek de yadırganmaz gibi geliyor bana.
Kaynak: webtekno.com/mobil/asus-zenfone-3-deluxe-un-snapdragon-821-versiyonu-tanitildi-h18546.html

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment