1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ASUS ZenFone 3 Görüntüsü Sızdı!

ASUS ZenFone 3 Görüntüsü Sızdı!

asus-zenfone-3

ZenFone 2’den sonra ZenFone 3’ün duyurulduğu haberini daha önce yapmıştım. Bu sefer de ZenFone 3’ün sızdırılan görüntülerine yakından bakıyoruz.

Çinli TENAA bir süredir hakkında konuşulan Asus ZenFone 3’ü bir kez daha gözler önüne serdi. Çok kısa bir süre önce ABD’de tanıtılan Asus ZenFone 2’nin daha uygun bir fiyatla son kullanıcıyla buluşacak modeli görünüşe göre Çin semalarında da şansını deneyecek.

Arka yüzünde çift flaş barındırdığı gözlenen Z00EDB kod numaralı muhtemel Asus ZenFone 3, 5 inç’lik Gorilla Glass 3 korumalı 720 x 1280 piksel çözünürlüklü bir ekranla gelecek. 64-bit SoC ise bünyesindeki1.2GHz işlemci ve Mali GPU’ya sahip olarak cihazda yerini alacak. Öte yandan cihazın RAM değeri 2GB iken, dahili depolama alanı için verilen değer 16GB şeklinde.

zenfone-3-1

Ön yüzde selfie için 5 ve arka yüzde ise ana kamera olarak 8 megapiksellikarayüzler yer alırken, ZenFone 3 söylenene göre Android 5.0 ile geliyor.

Dual SIM destekli cihaz siyah, beyaz, kırmızı, mavi, mor, altın ve gümüşgibi geniş bir renk skalası ile piyasaya çıkacak.

Kaynak: shiftdelete.net/asus-zenfone-3-gorundu-60891

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. rambo_ft_avatar

    Samsungtan Bıkmıştık Bu Politikası Yüzünden Asusta Bunu Yapmasın Ard Arda Yeni Telefon Çıkarıp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.