1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ASUS ZenFone 3'te Heyecanlandıran Gelişme Yaşandı!

ASUS ZenFone 3'te Heyecanlandıran Gelişme Yaşandı!

asus-zenfone-3

Zenfone 2 henüz Tayvan’da ve Avrupa’da satışa çıkmışken yeni seri için heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Öyle görünüyor ki gelecek yıl çıkması beklenen Zenfone 3’te parmak izi okuma özelliği de olacak. Eğer Asus bu gelişmenin arkasında durup söylediği gibi parmak izi özelliğini eklerse, telefonun geri kalan özellikleri de oldukça heyecan verici olabilir.

Asus, önceki Zenfone serisinde gerçekten çok iyi satış rakamları elde etti. Tüm dünyada uygun fiyatıyla birçok alıcı buldu. Bu başarısını daha iddialı özellikli Zenfone 2’yi uygun fiyatla satışa sunarak devam ettirmek isteyen Asus, görünen o ki durmak istemiyor. Zenfone 3’te de parmak izi okuma özelliği gibi üst seviye akıllı telefonlarda bulunan özelliği kullanabilir. Bir de uygun fiyat politikasını devam ettirirse daha yıllarca Asus çok konuşulacağa ve gerçekten iyi satışlar yapacağa benziyor.

Parmak izi iddialarını geçtiğimiz günlerde Asus CEO’su Jerry Shen tarafından doğrulandı.

Zenfone 3’te Intel işlemcilerin haricinde daha uygun fiyat politikasına uyması açısından MediaTek işlemciler görebiliriz. Diğer telefonlarda kullanılan Qualcomm işlemcilere de geçiş yapılabilir. Her şey zamanla belli olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap