1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. Asus ZenFone 4'te İddialı Özellikler

Asus ZenFone 4'te İddialı Özellikler

Yeni ZenFone 4’ler iddialı özellikler ile geliyor. Asus, ZenFone 4’te kullanacağı 6GB bellek (ram), 2K çözünürlüğünde ekran ile herkesi etkilemeye and içmiş durumda.
Asus’un daha ZenFone 3 ailesi Türkiye’ye yeni ayak basmışken ZenFone 4 ile ilgili detaylar gelmeye başladı bile. ZenFone 2 ile tepeye oynayan, ancak Intel işlemcinin gazabına uğrayan Asus, ZenFone 3’te ise tepe model yerine orta seviye bir ZenFone 3 ile karşımıza çıkmıştı.
Şimdi ise işi sağlama alarak Samsung Galaxy S8LG G6HTC 11 gibi telefonlara rakip olmak isteyen Asus, ZenFone 4’ün hazırlıklarını bitirmeye çok yakın. Büyük ihtimal Mobil Dünya Kongresi’nde özel bir lansman ile duyurulacak olan Asus ZenFone 4’ün GFX Bench’e düşen detaylarına göre telefon bu sefer 5.7 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlüğe sahip bir telefon olacak.
Asus ZenFone 4 te iddiali ozellikler
Qualcomm Snapdragon 820 çipseti, Adreno 530 grafik işlem birimi, 6GB RAM ve 64GBdepolama alanı ile gelecek olan cihaz, 21MP arka ve 8MP ön kameranın yanı sıra Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkacak.
Asus ZenFone 4 te iddiali ozellikler 1
Tabii bu daha sadece ZenFone 4’ün özellikleri. Bunun yanında ZenFone 4 Zoom, ZenFone 4 Laser, ZenFone 4 Max ve ZenFone 4 Deluxe gibi varyasyonlar da her sene olduğu gibi gelecektir.
Kaynak: webtekno.com/asus-zenfone-4-te-6gb-ram-ve-2k-ekran-olacak-h24958.html

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap