1. Ana Sayfa
  2. Fortnite
  3. ASUS ZenFone 5 ve 5Z için Fortnite İndir & Yükle & Oyna!

ASUS ZenFone 5 ve 5Z için Fortnite İndir & Yükle & Oyna!

65-lightrom-twrp-8-2

ASUS ZenFone 5 ve 5Z Fortnite oyununa hazır! Henüz yeni Android platformuna gelen oyunu hemen indirip, yükleyip oynamak için talimatlarımızı takip edin.

ASUS ZenFone 5 ve 5Z’ye Fortnite Nasıl Yüklenir?

ASUS ZenFone 5Z Fortnite
ASUS ZenFone 5Z Fortnite

Henüz tam anlamıyla Android platformuna çıkmamış olan Fortnite oyununu, ASUS ZenFone 5Z cihazınıza nasıl yükleyeceğinizi anlatıyorum:

1. Öncelikle buraya tıklayın.

2. Açılan sayfada DAVET E-POSTASI İÇİN KAYDOL butonuna tıklayın.

asus zenfone 5z fortnite 1

 

3. Butona tıkladıktan sonra karşınıza bir soru gelecek: ZATEN FORTNİTE OYNUYOR MUSUN? sorusuna, eğer oyunu önceden belli bir mail adresinizle oynamışsanız, ilerlemenize devam edebilmeniz için bu soruya EVET diyerek cevap verin. Hiç oynamadıysanız veya yeni oyuna başlamak istiyorsanız HAYIR diyerek cevap verin.

HAYIR cevabını verenler için:

3-A. Bir sonraki aşamada HESAP OLUŞTUR başlığıyla karşılaşacaksınız. Bu sayfada sizden istenen bilgileri girerek devam edin.

3-B. Bilgilerinizi girip onayladıktan sonra bir sonraki sayfada NEREDEYSE BİTTİ! başlığıyla karşılaşacaksınız. Burada Android Cihazını Seç üzerine tıklayıp listeden eğer:

  • ASUS ZenFone 5 ZE620KL modeline sahipseniz Asus Zenfone V’yi,
  • ASUS ZenFone 5Z ZS620KL modeline sahipseniz Asus Zenfone 5Z’yi seçin.

3-C. Seçim işleminizden sonra seçimi onayladıktan sonra bir sonraki sayfada ANDROİD BETASI başlığıyla karşılaşacaksınız. Bu aşamadan itibaren, kayıt esnasında girdiğiniz E-Posta adresinize Fortnite tarafından oyunu indirebileceğiniz link gelene kadar bekleyeceksiniz.

Bekleme esnasında ara sıra email gelen kutunuz haricinde spam kutunuzu da kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Bekleme sürecinin ne kadar olduğunu bilemiyorum. Bir haftaya kadar bekleyip tekrar başvurabilir veya yeni bir mail adresiyle tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

EVET cevabını verenler için:

3.A. Bir sonraki aşamada FORTNİTE’I HANGİ PLATFORMDA OYNUYORSUN? sorusuyla karşılaşacaksınız. Burada oyunu daha önce oynadığınız platformu seçin. Örneğin ben PC/MAC üzerine tıklayıp bunu seçtim.

3.B. Sonraki sayfada önceden Fortnite oynadığınız bilgilerinizle giriş yapmanız gerekecek. Giriş yapıp ilerleyin.

3.C. İlgili talimatları takip ederek oyunu Android cihazınız için indirebilecek hale gelin. En sonra yukarıda HAYIR cevabını verenler gibi bekleme sırasına alınacaksınız.

Bekleme esnasında ara sıra email gelen kutunuz haricinde spam kutunuzu da kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Bekleme sürecinin ne kadar olduğunu bilemiyorum. Bir haftaya kadar bekleyip tekrar başvurabilir veya yeni bir mail adresiyle tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

Fortnite Uyumlu ASUS Telefonlar:

  • ASUS ROG Phone
  • ASUS ZenFone 4 Pro
  • ASUS ZenFone 5Z
  • ASUS ZenFone 5 (2018)

Kaynak: https://goo.gl/wHXxLe

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap