1. Ana Sayfa
  2. Güncelleme Haberleri
  3. ZenFone 5Z için Yeni Bir Güncelleme Daha: Ekran Akıcılığı, Portre Modu ve Wi-Fi Stabilitesi Geliştirildi

ZenFone 5Z için Yeni Bir Güncelleme Daha: Ekran Akıcılığı, Portre Modu ve Wi-Fi Stabilitesi Geliştirildi


ASUS, dördüncü güncellemesini ZenFone 5Z‘ye kazandırdı. Son güncellemeyle birlikte ekran daha akıcı, portre modu daha performanslı ve Wi-Fi daha kararlı hale geldi.

ZenFone 5Z çıktığından beri dördüncü güncellemesini alıyor. Bu güncellemeyle birlikte telefon daha kullanışlı hale geldi.

ASUS ZenFone 5Z Güncellemesi: Ekran Akıcılığı Geliştirildi, Portre Modu Daha Performanslı ve Wi-Fi Daha Stabil

ASUS ZenFone 5Z Sistem Güncellemesi
ASUS ZenFone 5Z Sistem Güncellemesi

Yeni güncelleme 80.11.37.86 sürümü olarak ZenFone 5Z akıllı cep telefonlarına dağıtılmaya başlandı. Bundan önceki güncelleme Temmuz güvenlik yaması ve kamera geliştirmeleri içeriyordu.

Son güncellemede ise ekran akıcılığı daha pürüzsüz hale gelirken aynı zamanda portre modunda ve Wi-Fi bağlantısında geliştirmelerde getiriyor.

ASUS ayrıca, bu güncellemeden sonra, ZenFone 5Z kullanıcılarının üstün Wi-Fi AP bağlantı stabilitesinin ve diğer bir araya getirilmemiş hata düzeltmelerinin ve sistem çapında iyileştirmelerin keyfine varacağını belirtiyor.

OTA bildirimini görmediyseniz, bunun nedeni, kullanıma sunmanın yeni başladığı, ancak bazı şeyleri hızlandırmak için Ayarlar menüsünde Sistem güncellemeleri seçeneğini tıklamaya devam etmek isteyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap