1. Ana Sayfa
  2. ASUS
  3. ASUS ZenFone 6 Ön Kamerada Şaşırtacak!

ASUS ZenFone 6 Ön Kamerada Şaşırtacak!

ASUS, 2019 yılında çıkaracağını düşündüğümüz yeni ZenFone 6‘nın ön kamerasında ilginç bir inovasyona imza atacak gibi duruyor!

ZenFone 6 ön kamera konusunda büyük bir yenilik yapmaya hazırlanıyor. iPhone X ile yaygınlaşan çentik sorununa görünen o ki Asus yepyeni bir bakışı getirecek. İşte detaylar!

ZenFone 6 ön kamera konusunda devrim yapabilir!
 
Bilgisayar pazarının öncülerinden olan Asus, akıllı telefon konusunda henüz istediği konuma ulaşabilmiş değil. Son yıllarda ciddi atılımlar yaparak özellikle fiyat performans ürünleriyle adından bahsettiren marka, 2019 yılına bomba gibi girmeye hazırlanıyor.
 
asus zenfone 6 on kamerada sasirtacak 1
ZenFone 5 ailesiyle dünya çapında adından söz ettiren Asus, ZenFone 6modelinde son yılların en çok tartışılan konularından olan çentiğe çözüm getirmeye hazırlanıyor. Açılıp kapanan kamera sistemleri ile tam ekran deneyimi sunulması hedeflenirken Asus ise çok daha farklı bir çözüm üzerinde çalışıyor.
asus zenfone 6 on kamerada sasirtacak 2

Geçtiğimiz günlerde ilk defa Samsung’dan duyduğumuz ekrana gömülü ön kamera konusunda ise görünen o ki Asus daha hızlı davrandı. ZenFone 6modeline ait olduğu iddia edilen prototiplerde ön kamera ekranın sol üst tarafında kendisine yer bulmuş.

asus zenfone 6 on kamerada sasirtacak 3

Her ne kadar iddiaların gerçek olması konusunda kesin bir bilgi olmasa da bu tarz yenilikler üzerinde çalışılıyor olması teknoloji dünyası adına umut verici. Modelin arka tarafında ise ilk defa P20 Pro ile gördüğümüz üçlü kamera kurulumu konumlandırılmış. Bakalım Asus’un yeni amiral gemi modelinde bize ne gibi sürprizler yapacak, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Kaynak
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap