1. Ana Sayfa
  2. Son Gelişmeler
  3. Asus Zenfone 6 Sıradışı Tasarım Görüntüleri

Asus Zenfone 6 Sıradışı Tasarım Görüntüleri

ASUS Zenfone 6 sıradışı tasarım görüntüleri sızdırıldı.Bu sızıntıda Zenfone 6 prototipinin gerçek ortamda fotoğrafları çekildi.Burdan anlaşılacağı üzere Asus, akıllı telefonunda çentiği nasıl kullanacağına dair bir düşünceyi ortaya koyuyor.

Asus akıllı telefonlarında farklı tasarıma gitmeye niyetli görünüyor.Şirket Zenfone 6‘da farklı çentikler kullanmayı deniyor.

Yukarıda da gördüğünüz gibi ASUS, Zenfone 6 için farklı özellikler ve tasarımlarla uğraşmaktadır. Şirket, üçlü kamera kurulumu ve gözyaşı şeklindeki çentiği içeren seçeneklere bakıyor. Ek olarak, 3,5 mm kulaklık jakı olmayan araç gereçler ve ön kamera sensörleri de ekranın sağ üst köşelerinde bulunuyor.

Tüm araçların bir cam arkası var gibi görünüyor, bu yüzden bu özellik kesinlikle Zenfone dizisinde kalmak için burada gibi görünüyor. ASUS, ekranın üst çerçevesinin ortasında bulunmayan bir çentiği dahil etmeye karar verirse; o zaman şirket, sensörlerin tamamen gizleyebileceği yolları belirlemelidir. Sonuçta, çentiğe yönelik mevcut yaklaşımlar, bir gadget’ın durum çubuğundaki bilgileri düzgün bir şekilde ikiye böler. Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildiriniz ve bizi takip ediniz. En güncel gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap