İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. Asus Zenfone C ZC451CG Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Asus Zenfone C ZC451CG Tüm Özellikleri ve Fiyatı

asus-zenfone-C-zc451cg

Asus, Zenfone ürün kapsamını genişletiyor, yeni giriş seviyesi olan Zenfone C; 4.5 inç ekran, Intel çift çekirdekli işlemci ile donatılmış ve fiyatı sadece 94$ olarak belirlenmiş. Türkiye’deki fiyatı ortalama 300-400 lira arası olabilir, kesin fiyat ürün Türkiye’ye geldiğinde belli olacak.

Asus Zenfone C 4.5″  480×854 piksel ekran, Intel Atom 1.2 Ghz Z2520 çift çekirdekli işlemci, 1GB bellek ve 8GB dahili hafıza ile güçlendirilmiş. İsterseniz 64 GB’a kadar MicroSD kart ile hafızayı daha da artırabilirsiniz, ayrıca 5GB Asus Webstorage’da ücretsiz kullanabilirsiniz. Zenfone C sadece 3G ile internet erişimini destekliyor. Telefonun çift sim kart desteği de mevcut. Telefonun 5 megapiksel kamerası karanlık alanları daha aydınlık çekebilen Pixel Master teknolojisini barındırıyor. Ön kamera ise 0.3 MP olarak düşünülmüş. Dahili GPS’i bulunan Zenfone C’nin pili ise 2100 mAh’dir.

Yazının devamı ve tablo için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap