1. Ana Sayfa
  2. Güncelleme Haberleri
  3. Asus ZenFone Live (L1) ZA550KL 8.0 Oreo Güncellemesi: Operatör Gereksinimlerini ve Sistem Kararlılığını Geliştiriyor

Asus ZenFone Live (L1) ZA550KL 8.0 Oreo Güncellemesi: Operatör Gereksinimlerini ve Sistem Kararlılığını Geliştiriyor

Asus ZenFone Live (L1) ZA550KL 8.0 Oreo Güncellemesiyle şebeke özellikleri geliştirildi ve sistem kararlılığı arttırıldı. Yeni güncellemeye dair detaylar haberimizde.

Asus ZenFone Live (L1) ZA550KL 8.0 Oreo Güncellemesi

asus zenfone live l1 guncellemesi

Google’ın düşük seviyeli cihazlarda akıcılık vaadeden yeni işletim sistemi türü olan Android Oreo Go Edition‘ı barındıran, dolayısıyla düşük donanım performansına rağmen stabiliteyi yakalayan ZenFone Live L1 için yeni bir güncelleme yayımlandı.

ZenFone Live L1, iki farklı varyasyonla piyasalara çıktı. Henüz ülkemizde satışı olmayan telefonun bir varyasyonu 1GB RAM‘li ve Android Oreo GO ile gelmekte. İkinci varyasyonu ise 2GB RAM ve standart Android Oreo ile gelmekte.

Asus ZenFone Live L1 Android 9.0 P Güncellemesi

Tahmini çıkış tarihi: 2019’un ilk çeyreği

Asus, cihazları için düzenli yazılım güncellemelerini takip eden az sayıdaki firmalardan biri. Yine de, kararlı sürüm geldiğinde Asus ZenFone Live L1’in Android P’nin alıcıları arasında olacağını garanti edemeyiz, ancak bunu umuyoruz.

Asus ZenFone Live L1 Güncelleme Zaman Çizelgesi

Tüm Asus ZenFone Live L1 yazılım güncellemelerine göz atmak için, kronolojik sırayla düzenlenen tüm olayların zaman çizelgesine sahip bir tablo.

[table id=36 /]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap