1. Homepage
  2. ZenFone
  3. Asus ZenFone Max Pro M1 Rootlama (Magisk Yükleme)

Asus ZenFone Max Pro M1 Rootlama (Magisk Yükleme)

zenfone-root

Asus ZenFone Max Pro M1 telefondaki sınırları kaldırmak için gereken root fonksiyonuna kavuşmak için (rootlama denir) yapılması gerekenleri gösteriyoruz.

Lütfen Dikkat!
  • Root, bootloader kilidi açma, özel rom yükleme, özel recovery yükleme, modifiyeli dosya flaşlama, modifikasyon yükleme gibi sistem dosyalarına direkt etki eden tüm işlemler cihazınızı garanti dışı bırakır. Garantinizi geri kazanmak istiyorsanız orjinal rom’a geri dönmelisiniz.
  • Bu anlatımı kullanarak cihazınıza vereceğiniz zararlardan ötürü tüm mesuliyet size aittir!
  • Bu makalede anlatılanları uygulamadan önce mutlaka yedek alın. Nasıl yedek alacağınızı bilmiyorsanız bu linkteki anlatıma bakabilirsiniz.
  • Cihazınız herhangi bir sebeple bozulursa bu linkteki yöntemlere başvurabilirsiniz.

Asus ZenFone Max Pro M1 Rootlama Talimatları

1. Buraya bakarak telefonunuza TWRP‘yi yükleyin.
2. Telefonunuzun dahili hafızasına bu linkteki magisk dosyasını atın. İlgili dosyanın en güncel halini burada bulabilirsiniz.
3. Telefonunuzu TWRP modunda açın. Install > (ilgili ZIP dosyası) > Install ZIP yollarını takip ederek dosyayı yükleyin.
4. İşlem bitince TWRP’de ana menüye dönüp REBOOT > Reboot System yolunu izleyerek telefonu yeniden başlatın.

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment