1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş
  3. Yoldaşınız Türkiye'ye Geldi! Asus ZenFone Max Pro M1 Satın Alın!

Yoldaşınız Türkiye'ye Geldi! Asus ZenFone Max Pro M1 Satın Alın!

Dev piliyle uzun mobilite sağlayan ASUS‘un Max serisinin en iyisi olan Asus ZenFone Max Pro M1 modeli Türkiye‘ye geldi. İnceleyip satın almak için doğru yerdesiniz.

ASUS ZenFone Max Pro M1 uzun zamandır hakkında paylaşımlarda bulunduğumuz ancak Türkiye’ye gelmeyen pil yönü oldukça güçlü modeldi.

Telefonun bugün itibariyle Türkiye’de satışına başlandı. Hepsiburada.com‘da ön siparişe açılan akıllı cep telefonu ZenFone Max Pro’nun satış fiyatı 2.399,90 Türk lirası olarak belirlenmiş.

ZenFone Max Pro M1 Satın Alın

zenfone max pro m1 satin al 1

ASUS ZenFone Max Pro M1 satın almak için aşağıdaki butonu kullanın:

ZenFone Max Pro Hakkında

6 inçlik IPS LCD ekran ve 5000 mAh pil ilk bakışta farkedilen özellikleri arasında. Telefonun arka tarafında çift kamera bizi karşılıyor. 14nm’lik Qualcomm Snapdragon 636 çipsetinin sekiz çekirdekli 1.8 Ghz hızındaki işlemcisiyle güçlendirilen telefon 3GB, 4GB veya 6GB’lık LPDDR4 mimarisindeki bellek varyasyonlarıyla satılıyor.

[table id=39 /]

Çok daha detaylı bir incelememiz olan ASUS ZenFone Max Pro (M1) Detaylı İnceleme sayfamızı ziyaret ederek telefon hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap