1. Ana Sayfa
  2. Editoryal, İnceleme, Analiz & Tavsiye
  3. ASUS ZenFone Max Özellikleri, Kutu Açılışı ve İnceleme

ASUS ZenFone Max Özellikleri, Kutu Açılışı ve İnceleme

Asus’un duyurduğu fakat henüz satışa çıkarmadığı, pil ömrü en uzun olan ASUS ZenFone Max ZC550KL telefonuna yakından bakıyoruz.

ASUS ZenFone Max ZC550KL Hakkında

Asus geçen yılın Ağustos ayında bizleri heyecanlandıran yeni bir telefon duyurmuştu. Bu telefon pili ile herkesi kendine hayran bırakan ZenFone Max idi. 5.000 mAh gibi devasa boyutta pile sahip olan ZenFone Max’in normal kullanım şartlarında ortalama 3 gün pil ömrü sunacağını düşünüyorum.
İşlemci, bellek ve hafıza yönünden önceki ZenFone serisine benzeyen ZenFone Max, pil yönüyle bunlardan sıyrılıp bambaşka bir konuma geçiyor. Ortalama performansta işlemci ile ne kadar zorlarsanız zorlayın bir ZenFone 2 ZE551ML kadar güç harcayamayacak olan telefonun pil ömrünün bu sayede daha da arttığını anlayabilirsiniz.
Kamera, ses ve diğer donanımları ise ZenFone 2 seviyelerinde seyretmektedir. Telefonun 202 gr ağırlığının olduğunu özellikle belirtmem gerek. Taşıdığı bataryasıyla bayağı ağır bir telefon olduğu açıktır. Pilinin değiştirilemediğini de belirteyim.
Sizleri ASUS ZenFone Max ZC550KL teknik özellikleriyle, kutu açılış ve inceleme videosuyla başbaşa bırakıyorum.
Teknik özellikler ve video için aşağıdan sonraki sayfaya geçiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. rambo_ft_avatar

    Ekran kenarları kendi bağımsızlıgını ilan etmiş + koreden farkı kalmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.