1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ASUS'tan Yeni Telefonlar: ZenFone 2 Deluxe / Laser / Z00TDA

ASUS'tan Yeni Telefonlar: ZenFone 2 Deluxe / Laser / Z00TDA


ASUS piyasadaki etkinliğini artırmak için yeni girişimlerde bulunuyor. Son günlerde 3 adet farklı ZenFone modeli göründü. Bunlar ZenFone 2 Deluxe, ZenFone 2 Laser ve henüz model adı belirlenmeyen Z00TDA kod adlı ZenFone…

ASUS ZenFone 2 Deluxe

Zenfone 2 Deluxe, Zenfone 2 ile tasarımı dışında tamamen aynı özelliklere sahip. “Çok köşeli premium tasarım” adı altında duyurulan telefon, tasarımında kullanılan 500’ü aşkın mini üçgen sayesinde göz alıcı bir güzelliğe sahip şeklinde yorumlandı.

zenfone-2-deluxe

 

Zenfone 2 Deluxe, çift sim kartlı olarak gelecek. Bunun yanında cihazda Gorilla Glass 3’lü 5.5 inç 1080 piksel ekran, Z3560 ve Z3580 model Intel Atom yongaseti, 4 GB RAM, 13 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera bulunacak. Ayrıca Zenfone 2 Deluxe 128 GB‘a kadar artırılabilir depolama alanına sahip olacak.

Makalenin devamı için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Şu zenfone 2 laserin 6 inçlik modelini ne zaman satışa sunacaklar bilginiz var mı?

  2. Zenfone 5 başka yokmu bu adamların yaptıgı tek sim kartlı olan telefon ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.