1. Ana Sayfa
  2. Öne Çıkanlar
  3. Çift Kameraya Sahip Olan ZenFone 3'ün Zoom Modelinin Çıkış Tarihi Ertelendi!

Çift Kameraya Sahip Olan ZenFone 3'ün Zoom Modelinin Çıkış Tarihi Ertelendi!

ASUS çalışanlarının bir Facebook kullanıcısına verdiği yanıta göre ZenFone 3’ün zoom modelinin farklı iyileştirmelerden dolayı beklenen satış tarihine göre daha geç piyasaya sunulacak.
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay Asus, Zenfone 3 ailesinin Türkiye lansmanını gerçekleştirmiş ve Zenfone 3 modellerini ülkemizde satışa sunmuştu ancak lansmanda kamera özellikleriyle dikkat çeken Zenfone 3 Zoom modelinin henüz satışa çıkmayacağı, model üzerinde çeşitli geliştirmelerin sürdürüldüğü belirtilmişti.
Sadece ülkemizde değil, dünya genelinde Asus’un Zenfone 3 Zoom modeli henüz satışa çıkmadı. Bunun üzerine Zenfone 3 Zoom’u sabırsızlıkla bekleyen bir kullanıcının Asus’un resmi Facebook hesabına yazdığı iletiden sonra konuyla ilgili Asus açıklama yaptı.
zenfone 3 un cikis tarihi ertelendi
Asus, bu kullanıcıya verdiği yanıtta “Maalesef, Asus Zenfone 3 Zoom 2. çeyreğe ertelendi. Sizin ve diğer herkesin harika bir telefon kullanması için bazı özellikleri daha iyi yapmak için tekrar çalışıyoruz.” dedi. Böylelikle Asus Zenfone 3’ün çıkış tarihi için bu yılın ikinci çeyreği de resmi olarak gösterilmiş oldu.
Asus Türkiye yetkililerinin belirttiğine göre Zenfone 3 Zoom modeli piyasaya çıktığında ülkemizdeki kullanıcılarla da buluşacak.
Kaynak: webtekno.com/cift-kamerali-asus-zenfone-3-zoom-un-cikis-tarihi-ertelendi-h25769.html

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap