1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. En Güçlü İşlemci İlk Olarak ZenFone 3'te!

En Güçlü İşlemci İlk Olarak ZenFone 3'te!

Intel’den vazgeçip yola Snapdragon ile devam eden Asus, en yeni ve en güçlü işlemciyi ilk kullanan firma olma yolunda ilerliyor. Snapdragon 821, ilk olarak ZenFone 3 Deluxe modelinde yer alacak.
qualcomm
Qualcomm tarafından dün resmi olarak lanse edilen Snapdragon 821 özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Bir önceki Snapdragon 820 modeline göre %10 performans artışı sağlayan yeni işlemci, 2.4 GHz bandındaki hızıyla bir anlamda Snapdragon 820’nin OC’li versiyonu diyebiliriz.

Yeni Zenfone 3 Deluxe!

Bugüne kadar hangi telefonların Snapdragon 821 işlemciye sahip olacağı merak konusuyken bu işlemciyi kullanacak ilk telefon ASUS tarafından resmi olarak duyuruldu.
asus-zenfone-3-deluxe-1
Snapdragon 821 işlemcisini kullanan yeni bir ASUS Zenfone 3 Deluxe modeli duyuran şirket, böylece bu alanda ilk olmuş oldu. Yeni işlemcinin yanı sıra 5.7 inç Super AMOLED ekranda Full HD çözünürlük kullanan Zenfone 3 Deluxe, 6 GB RAM kapasitesiyle geliyor.
Snapdragon 820 kullanan Zenfone 3 Deluxe modelleri önümüzdeki ay bazı ülkelerde satışa çıkacakken, Snapdragon 821 kullanan model ancak yıl sonuna doğru satışta olacak.
Kaynak: shiftdelete.net/snapdragon-821-kullanacak-ilk-telefon-73324

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 4 sene önce

    bu saatten sonra satabilirseniz?
    gösterirsiniz. Bu zenfone 2 rezaletinden sonra!!

  2. Tahmini Olarak Ne Zaman Ülkemize Gelir ve Fiyatları Ne Kadar Olur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.