1. Ana Sayfa
  2. WHATSAPP PLUS

FM Whatsapp Apk İndir Son Sürüm 2022


0

FMWhatsapp İndir Apk 2022

WhatsApp ve FMWhatsapp arasındaki fark nedir?

Her iki uygulama da orijinal sürümlerinde veya mod sürümlerinde aile ve arkadaşlarla iletişim kurmak içindir. Fark, içerdikleri özelliklerdedir.  FMWhatsapp, WhatsApp’ın üçüncü taraf mod sürümüdür . Mod, orijinaline kıyasla daha iyi özellikler sunar. Daha fazla özellik istiyorsanız, sitemizden FM WhatsApp’ın en son sürümünü indirin.

FMWhatsApp nedir

Makalede daha önce tartıştığımız gibi, FMWhatsapp değiştirilmiş sürümdür, yani orijinal sürümde bulunmayan en çok sorulan özelliklerden bazılarıyla birlikte gelir. Kullanıcı deneyimini resmi sürümden daha iyi hale getirmek için geliştiriciler tarafından güvenlik, gizlilik ve erişim kolaylığı ile ilgili özellikler eklenmiştir.

FMWhatsapp APK İndir Son Sürüm 2022

Sürüm: Son Sürüm

Android Gereksinimleri: 5.0+

Boyut:  55 mb

Lisans Türü: Ücretsiz Yazılım

Son Güncelleme:   1 gün önce

 

↓↓ En İyi WhatsApp Plus, AeroWitter (Twitter Plus), Instagram Plus Modları ↓↓

AeroWitter (Twitter Plus) APK İndir Son Sürüm

AERO WhatsApp Apk İndir Son Sürüm

Blue WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm

WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm

iPhone için IOS Whatsapp Plus’ı İndirin (Son Sürüm)

Instagram Plus Apk Son Sürümünü İndirin

GB WhatsApp Apk İndir Son Sürüm

YoWhatsApp Apk İndir Son sürüm

OG WhatsApp Apk İndir Son sürüm

FMWhatsApp’ın İnanılmaz Özellikleri

Neden daha fazlasını elde etmek için daha azına razı olalım. Yeni özelliklere ve gizlilikle ilgili ince ayarlara yönelik artan taleple birlikte, kullanıcılar WhatsApp’ın orijinal sürümü yerine üçüncü taraf sürümlerini kullanma eğilimindedir. Her zaman, değiştirilmiş bir uygulamanın her zaman orijinal uygulamadan daha iyi olduğu söylenir. Bu, normal uygulamada bulunmayan sağladığı özelliklerden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden burada FM Whatsapp’ın en belirgin özelliklerinden bazılarından bahsettik. Tüm bu özelliklerin üzerinden geçerseniz kesinlikle FMWhatsapp Apk deneyebilirsiniz .

FMWhatsApp’ın Gizlilik Özellikleri

Son Görünümü Dondur:

Her zaman gördüğümüz son şey hakkında endişeleniriz ve bazen başkalarının WhatsApp’ı son görüşümüze sokmasını istemeyiz. Resmi olarak orijinal sürüm size WhatsApp’ta son görüşünüzü kapatabileceğiniz bir özellik sunuyor, tam tersine Whatsapp’ta diğer kişilerin son görüldüğünü de görmeyeceksiniz. Artık FM Whatsapp’ta neyin özel olduğunu sorabilirsiniz. FMWhatsapp, diğer insanların onu en son ne zaman gördüğünü görmenize izin verirken, diğerleri onu en son WhatsApp’tayken göremez. Bu özelliği etkinleştirmek için FM WhatsApp’ın sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın, Fouad modları> Gizlilik> son görülmeyi dondur düğmesini tıklayın.

FMWhatsApp’ta görünüm durumunu gizle:

Bu da yine FM Whatsapp ile ilgili önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu kullanıcı, sunduğu gelişmiş gizlilik özellikleri nedeniyle üçüncü taraf sürümünü tercih eder. Bu özelliğin yardımıyla, durumları hakkında hikayeler yazan kişiler, durumlarını görüntülediğinizi bilmeyecekler. Başka bir deyişle, bu özelliği etkinleştirmek, gizlice kaçmanıza ve diğer kişilerin hikayelerini haber vermeden izlemenize olanak tanır.

Yanıttan sonra mavi onay işaretlerini göster:

FMWhatsapp’ın bu özelliğini, arkadaşlarınızı mesajlarını okumalarına izin vermeden çevrimiçi ve tamamen gizli tutmanıza izin verdiği için son derece önemli bulabilirsiniz. Çoğu zaman mesajlar alıyoruz, okuyoruz ama nedense cevap alamıyoruz. Arkadaşlarına cevap vermemek sorun olabilir. Peki bunun çözümü nedir? FM WhatsApp, sizi bu sorundan kurtaracak bir özellik sunuyor. FM WhatsApp’ın yardımıyla gönderen, yanıt verirken mesajı görüntülemez, yalnızca mavi onay işaretlerini görür. Bu özellik, sürekli meşgul olan ve hemen yanıt vermeye vakti olmayan kişiler için çok önemli olabilir.

Gönderilenleri ve Mavi İşareti Gizle:

WhatsApp kullanıcıları çok uzun zamandır bu özelliği bekliyordu ancak resmi geliştiriciler nedense bu özelliği ekleyemediler. Adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir mesaj aldığınızda, gönderen mesajın size teslim edilip edilmediğini bilemez. Bu aynı zamanda mavi keneler için de geçerlidir. Gönderen, mesajı görüp görmediğinizi bilemez. APP’sinde yalnızca tek bir onay işareti görünecektir. Ancak artık mesajlarını izinsiz okuyabileceksiniz. Ne kadar harika bir özellik değil mi? FM WhatsApp’ı şimdi yükleyin ve tüm bu özelliklere göz atın.

Yazmayı ve kaydetme eylem metnini gizle:

Bu yeni eklenen özelliğe bir göz atın. Adı her şeyi açıklıyor – Yani diğer insanların siz çevrimiçiyken ve sohbet ederken ne yaptıklarını bilmelerini istemiyorsunuz? Bu özelliği açtığınızda, sohbet ettiğiniz kişiye sesli mesaj yazdığınızı veya kaydettiğinizi göstermez. En iyi şekilde gizlilik, şimdi FMWhatsApp’ı yükleyin ve bu heyecan verici özelliklerin keyfini çıkarın.

Bu Müthiş FMWhatsApp Özellikleri

Herhangi bir kişiyi kaydetmeden bir numaraya mesaj gönderin:

FM Whatsapp, telefon numarasını kaydetmeden herhangi bir kişiye doğrudan metin mesajları, sesli ve hatta görüntülü aramalar göndermenize olanak tanır. Bu özellik, birine yalnızca bir kerelik kısa mesaj göndermemiz gerektiğinde ve telefonunun telefonlarına kaydedilmesini istemediğimizde kullanışlı olur. Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın ve ‘numara gönder’ seçeneğini tıklayın ve numarayı girin ve doğrudan mesaj gönderin ve sohbet başlatın.

İletilerde iletilen etiketi devre dışı bırakın:

Bir mesajı başka birine veya herhangi bir gruba ilettiğimizde, ‘yönlendirildi’ yazan bir etiket olacaktır. Bu bazen başkalarına gönderdiğimiz mesaja şüpheli gelebilir ve mesaj karışıklığının orijinalliği can sıkıcı olabilir. Ancak FM Whatsapp sayesinde herhangi bir mesajı, gönderilen mesajların kendilerine ulaşmadan defalarca iletildiğini bilmelerine gerek kalmadan iletebiliyoruz. Bu özelliği kullanmak için, Fouad Mods > gizlilik > İletimi devre dışı bırak seçeneğine gidin.

Sizi kimin arayabileceğini seçin:

İletişimde kalmak istemediğimiz kişilerden beklenmedik bir şekilde çağrı aldığımız zamanlar vardır. Ya da direkt hücresel ağ üzerinden aramak yerine WhatsApp’ı arayarak canımızı sıkan kişiler var. Resmi sürümde istemediğimiz kişilerden gelen aramaları engelleyemiyoruz, tek yol onları engellemek. Sizinle sohbet edemeyecekleri için engellemenin bir anlamı yok. Ancak FM Whatsapp’ın en son sürümü ile Whatsapp’ta sizi arayabilecek kişiler listenizden seçebilirsiniz.

Durumların Silinmesini Önleme:

Silme önleme durumu, yine FMWhatsapp’ta bulunan en büyük özelliklerden biridir. Birisi durum bölümüne bir hikaye gönderir ve gönderildikten sonra hikayeyi silerse hikaye silinir ve kimse izleyemez. Ama burada FM Whatsapp yardımıyla haksız bir avantaj elde edeceksiniz. Başka bir deyişle, diğer kişilerin hikayelerini sildikten sonra bile görebileceksiniz. Bu özellik basit görünebilir, ancak kimse onları izleyemese de, durumla ilgili yayınlanan hikayeleri izlemenize en iyi erişimi sağlayan kendi artı noktasına sahiptir.

Mesajların Silinmesini Önleme:

Silme durumu önleme özelliği gibi, FM Whatsapp da mesaj silme önleme özelliği ile birlikte gelir. Bu özelliğin yaptığı şey, gönderen tarafından silinen mesajları okumanızı sağlamaktır. WhatsApp’ın resmi sürümünde, gönderen bir mesaj gönderdikten sonra mesajı silerse, alıcıya ‘bu mesaj silindi’ mesajı verir, böylece gönderen mesajı kimin gönderdiğini bilmez. Bu sorun FM Whatsapp’ta yok, geliştiriciler gönderen tarafından silinen mesajları görüntüleyebileceğiniz bir özellik ekledi. Bu özellik bazen size avantaj sağlar, bu özelliklerin çoğu FM Whatsapp’a eklenir, bu nedenle daha heyecan verici şeyler için bizi izlemeye devam edin.

Özelleştirme

Aynı klişe WhatsApp yeşil temasından bıktınız mı? Whatsapp arayüzünü tonlarca temayla özelleştirin. Bu, FM Whatsapp’ın en çok aranan ve beklenen özelliğidir ve orijinal versiyonundan farklıdır. FM Whatsapp tonlarca farklı temayla gelir, 100’den fazla tema koleksiyonu içerir. Size uygun olanı seçin. Her gün yeni bir şey deneyin, FM Whatsapp’ı şimdi yükleyin ve bu harika özelliklerin tadını çıkarın ve en iyisini biliyor musunuz? Tek bir kuruş harcamanıza gerek yok.

Yorum Yap