1. Ana Sayfa
  2. Modlu Uygulamalar
  3. FM Whatsapp İndir (APK) V19.35 Son Sürüm (Anti-Ban) 2021
Trendlerdeki Yazı
k_zd_m

FM Whatsapp İndir (APK) V19.35 Son Sürüm (Anti-Ban) 2021

FM WhatsApp Son Sürüm apk İndir 2021. Anti-Ban desteklidir. WhatsApp'ın daha gelişmiş ve özelleştirilmiş bir çok gizlilik özelliği ile gelen WhatsApp Plus modudur.


FMWhatsApp

fmwhatsapp-yukle-son-surum-anti-ban-2020

 

WhatsApp ve FM Whatsapp arasındaki fark nedir?

Her iki uygulama da orijinal versiyonunda veya mod versiyonunda olsun, aile ve arkadaşlarla iletişim kurmak içindir. Fark, içerdikleri özelliklerdir. FM Whatsapp, WhatsApp’ın üçüncü taraf mod versiyonudur. Mod  orijinal olanla karşılaştırıldığında daha iyi özellikler sunar. Daha fazla özellik istiyorsanız, FM WhatsApp’ın en son sürümünü sitemizden yükleyin.

FM WhatsApp nedir

Makalede daha önce tartıştığımız gibi, FM Whatsapp değiştirilmiş sürümdür, yani orijinal sürümde bulunmayan en çok sorulan özelliklerden bazıları ile birlikte gelir. Güvenlik, gizlilik ve erişim kolaylığı ile ilgili özellikler, kullanıcı deneyimini resmi sürümden daha iyi hale getirmek için geliştiriciler tarafından eklenmiştir.

FMWhatsapp Sürüm Bilgileri

Sürüm Adı: V19.35

Dosya Boyutu: 44 MB

Sistem: Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışır

Güncellenme: 1 gün önce

YouTube Vanced 1
Reklamsız Youtube İndir
YouTube Vanced Apk İndir | Reklamsız Youtube İndir 2021

↓↓ İNDİRME BÖLÜMÜ ↓↓

 

  • Linke tıklayın çıkan sayfada 10 saniye bekleyin otomatik indirme sayfasına gidecektir. İndirme nasıl yapılır, örnek video aşağıdadır:

↓↓ En İyi WhatsApp Plus ve İnstagram Plus Modları ↓↓

WhatsApp Aero Apk İndir Yeni (son sürüm)-2021

WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm | 2021

İphone için İOS Whatsapp Plus İndir (Son Sürüm)-2021

İnstagram Plus Apk Son Sürüm İndir | 2021

GB WhatsApp Apk İndir Son Sürüm-2021

YoWhatsApp Apk İndir son sürüm-2021

FM Whatsapp Apk İndir Son Sürüm (Anti-Ban) 2021

OG WhatsApp Apk İndir son sürüm-2021

WhatsApp Mix Apk İndir Son Sürüm | 2021

AZWhatsapp Apk İndir (Resmi) Son Sürüm | 2021

NOWhatsApp Apk İndir Son Sürüm 2021

NSWhatsApp Apk İndir Son Sürüm 2021

 

 

FM WhatsApp’ın İnanılmaz Özellikleri

Daha fazlasını elde etmek için neden daha azına razı olun. Yeni özellikler ve mahremiyetle ilgili tweaks için artan taleple, kullanıcılar orijinal sürümden ziyade WhatsApp’ın üçüncü taraf versiyonlarını kullanma eğilimindedir. Her zaman değiştirilmiş bir uygulamanın her zaman orijinal uygulamadan daha iyi olduğu söylenir. Bu, normal uygulamada bulunmayan, sağladığı özelliklerden kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden burada FM Whatsapp’ın en çok öne çıkan özelliklerinden bazılarından bahsetmiştik. Tüm bu özelliklerin üzerinden geçerseniz, kesinlikle FMWhatsapp Apk’ı deneyebilirsiniz .

FM WhatsApp’ın Gizlilik Özellikleri

Son Görülmeyi dondur:

Her zaman en son gördüğümüz şeyden endişe duyuyoruz ve bazen diğerlerinin WhatsApp’ın son görüşümüze girmesini istemiyoruz. Resmen, orijinal versiyon size WhatsApp’taki son görüşünüzü kapatmanızın mümkün olduğu bir özellik sunuyor, fakat aksine, diğer insanların da Whatsapp’ta en son gördüğünü görmeyeceksiniz. Şimdi, FM Whatsapp’ta neyin özel olduğunu sorabilirsiniz. Pekala, FMWhatsapp diğer insanların en son gördüğünü görmenize izin verirken, diğerleri geçen sefer WhatsApp’tayken göremeyecektir. Bu özelliği etkinleştirmek için, FM WhatsApp’ın sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın, Fouad modları > Gizlilik > en son görülen dondur düğmesine tıklayın .

FMWhatsApp’taki görüntüleme durumunu gizle:

 

Bu yine FM Whatsapp ile ilgili önemli bir özellik olarak ortaya çıkıyor. Çoğu kullanıcı, gizliliğiyle ilgili sunduğu gelişmiş özellikler nedeniyle üçüncü taraf bir sürümü tercih ediyor. Bu özelliğin yardımı ile, durumları hakkında öyküler yazan kişiler, durumlarını görüntülediğinizi bilemez. Başka bir deyişle, bu özelliği etkinleştirmek gizlice gitmenizi ve durumlarını bildiren diğer kişilerin hikayelerini haber vermeden izlemenizi sağlar.

Yanıttan sonra mavi onay işaretlerini göster:

 

FMWhatsapp’ın bu özelliğini arkadaşlarınızın çevrimiçi olmasına ve mesajlarını okumasına izin vermeksizin tamamen gizli tutmanıza izin vermesi nedeniyle son derece önemli bulabilirsiniz. Çoğu zaman mesaj alırız, bunları okuruz, ancak bazı nedenlerden dolayı, cevapları alamayız. Arkadaşlarına cevap vermemek bir sorun olabilir. Peki bunun için çözüm nedir? FM WhatsApp sizi bu sorundan kurtarmanız için bir özellik sunar. FM WhatsApp’ın yardımı ile gönderen, yalnızca mesajı görüntülediğinde değil, yalnızca cevap verdiğinde mavi onay işaretlerini görür. Bu özellik, her zaman meşgul olan ve hemen cevap vermek için vakti olmayan kişiler için çok önemli olabilir.

Gönderilenleri ve Mavi Tik’i gizle:

 

WhatsApp kullanıcıları bu özelliği çok uzun zamandır bekliyoruz, ancak resmi geliştiriciler bazı sebeplerden dolayı bu özelliği ekleyemediler. Adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir mesaj aldığınızda, gönderenin mesajın size teslim edilip edilmediğini bilmesi mümkün olmayacaktır. Bu, mavi keneler için de geçerlidir. Gönderen, mesajı görüp görmediğinizi bilemez. APP’sinde sadece tek bir onay işareti görünecektir. Ancak, şimdi izin vermeden mesajlarını okuyabileceksiniz. Böyle inanılmaz bir özellik, değil mi? Şimdi FM WhatsApp’ı yükleyin ve tüm bu özellikleri inceleyin.

Yazma ve kaydetme eylemi metnini gizle:

 

Bu yeni eklenen özelliğe bir göz atın. Adı her şeyi öneriyor – Yani çevrimiçi olduğunuzda ve sohbet devam ederken başkalarının ne yaptığını bilmesini istemiyor musunuz? Bu özelliği açtığınızda, sohbet ettiğiniz kişiye sesli mesaj yazmakta veya kaydettiğiniz gösterilmeyecektir. Gizlilik en iyi biçimde, şimdi FMWhatsApp’i yükleyin ve bu heyecan verici özelliklerin keyfini çıkarın.

Bu Müthiş FM WhatsApp Özellikleri ile Gizlenin

Herhangi bir kişiyi kaydetmeden bir numaraya mesaj gönderin:

 

FM Whatsapp, telefon numarasını gerçekten kaydetmeden doğrudan herhangi bir kişiye kısa mesaj, sesli ve hatta görüntülü arama göndermenizi sağlar. Bu özellik sadece birinin bir kereye mahsus bir metin mesajı göndermemiz gerektiğinde ve telefonunun telefonuna kaydedilmesini istemediğimizde kullanışlı oluyor. Basitçe, sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve ‘bir numara mesajı’ üzerine tıklayın ve numarayı girin ve doğrudan mesaj gönderin ve bir konuşma başlatın.

İletilerde iletilen etiketi devre dışı bırak:

 

Ne zaman bir mesajı bir başkasına veya herhangi bir gruba iletirsek, ‘iletilen’ yazan bir etiket olacaktır. Bu bazen başkalarına gönderdiğimiz mesaj şüpheli görünebilir ve mesaj karışıklıklarının orijinalliği rahatsız edici olabilir. Ancak, FM Whatsapp’ın yardımıyla, başkalarına gönderilen iletilerin onlara ulaşmadan önce birçok kez iletildiğini bildirmeden herhangi bir iletiyi iletebiliriz. Bu özelliği kullanmak için Fouad Mods > privacy > İletim iletisini devre dışı bırak seçeneğine gidin .

Sizi arayabilecek kişileri seçin:

Beklenmedik bir şekilde, onlarla iletişimde kalmak istemediğimiz kişilerden çağrıları aldığımız zamanlar oluyor. Ya da doğrudan hücresel ağ üzerinden arama yapmak yerine WhatsApp’ı arayarak bizi rahatsız eden bazı insanlar var. Resmi versiyonda, istemediğimiz kişilerden gelen aramaları engelleyemiyoruz, tek yolu onları engellemektir. Engelleme, sizinle sohbet edemeyecekleri için bir anlam ifade etmiyor. Ancak FM Whatsapp’ın en son sürümüyle, sizi Whatsapp’ta arayabilecek kişileri listenizden seçebilirsiniz.

Durumların Silinmesini önleme:

 

Silme önleme durumu yine FMWhatsapp’ta bulunan en büyük özelliklerden biridir. Birisi durum bölümüne bir hikaye gönderir ve gönderildikten sonra öyküyü silerse, hikaye silinir ve kimse izleyemez. Ancak burada FM Whatsapp’ın yardımı ile haksız bir avantaj elde edeceksiniz. Başka bir deyişle, başkalarının hikayelerini sildikten sonra bile görebileceksiniz. Bu özellik basit görünebilir, ancak hiç kimse onları izleyemezken, durum hakkında yayınlanan öyküleri izlemeye en iyi şekilde erişebilmenizi sağlayan kendine has bir artı noktası vardır.

Mesajların Silinmesini Önleme:

 

Silme önleme durumu özelliği gibi, FM Whatsapp da silme önleme mesajı özelliği ile birlikte gelir. Bu özelliğin yaptığı şey, gönderen tarafından silinen mesajları okumanızı sağlamaktır. WhatsApp’ın resmi versiyonunda, eğer bir mesaj gönderdikten sonra gönderen mesajı silerse, alıcı için ‘bu mesaj silindi’ şeklinde görünecek ve böylece gönderenin mesajı ne gönderdiğini bilemeyecektir. Bu sorun FM Whatsapp’ta mevcut değil, geliştiriciler gönderen tarafından silinen mesajları görebileceğiniz bir özellik ekledi. Bu özellik size bazen üstünlük verir, bu özelliklerin çoğu FM Whatsapp’a eklenir, bu yüzden daha heyecan verici şeyler için bizi izlemeye devam edin.

Özelleştirme

Aynı klişe WhatsApp yeşil tema bıktınız mı? yeni bir şey denemek ister misin? Whatsapp arayüzünü tonlarca tema ile kişiselleştirin. Bu, FM Whatsapp’ın en çok aranan ve beklenen özelliğidir ve orijinal sürümünden ayrı durur. FM Whatsapp tonlarca farklı tema ile geliyor, 100’den fazla temadan oluşan bir koleksiyon içeriyor. Size uygun olanlardan birini seçin. Her gün yeni bir şeyler dene, şimdi FM Whatsapp’ı Yükle ve bu müthiş özelliklerin keyfini çıkar ve en iyisini biliyorsun? Tek bir kuruş harcamanıza gerek yok.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap