1. Ana Sayfa
  2. WHATSAPP PLUS

GBWhatsApp Apk İndir Son Sürüm 2022


0

 GBWhatsApp İndir Apk 2022

GBWhatsApp Son Sürüm apk İndir 2022. Anti-Ban desteklenir. WhatsApp’ın birçok gelişmiş ve özelleştirilmiş gizlilik özelliğiyle gelen WhatsApp Plus modudur.

WhatsApp için genişletilmiş işlevler ve yeni özellikler

Yani, bu uygulama için mevcut farklı modlar arasında,  orijinal uygulamaya dayalı  olarak  geliştirilmiş ancak  yeni özellikler sağlayan ve mevcut seçeneklerin bazılarını genişleten  işlevsellik ile geliştirilen gbwhatsapp’a  dikkat  çekmek zorundayız .

Ve artık tüm bunların neyle ilgili olduğunu bildiğinize göre, bu uygulamada bulacağınız farklı işlevler hakkında bilgi edinmelisiniz:

  • Aynı uygulamadan aynı anda iki WhatsApp hesabı kullanın .
  • Gizliliğinizi artıran işlevler :  çevrimiçi durumunuzu gizleyebilir, çift mavi onay işaretlerini gizleyebilir, sohbetlerinize erişmek için bir şifre oluşturabilir, ne yazdığınızı veya ne kaydettiğinizi gizleyebilirsiniz …
  • Belgeleri ve multimedya dosyalarını paylaşın  : Belgeleri 50MB’a kadar PDF, TXT veya DOC formatında gönderin, tek tıklamayla konumunuzu paylaşın, kişileri daha kolay paylaşın…
  • Kameraya gelişmiş erişim, yazı tiplerinin özelleştirilmesi, kişileri aramak için yeni menüler ile özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü …

Bu uygulamayı yüklemek için WhatsApp’ı kaldırmanız gerektiğini unutmayın (kaybetmek istemiyorsanız konuşmalarınızın yedeğini almanız önerilir). Endişelenmeyin, yasaklamaya karşı koruma ile birlikte gelir, bu nedenle bu değiştirilmiş sürümü kullanmak için hizmetten ayrılmayacaksınız.

Ayrıca bu durumda, muhtemelen WhatsApp Plus’ın hemen arkasında olduğumuzu ve en iyi WhatsApp modundan bahsettiğimizi ve anında mesajlaşma ve sohbet uygulamasının işleyişinde ve performansında anında bir iyileşme göreceğimizi belirtmeliyiz. APK’sını indirip yüklemeye karar verin.

GBWhatsApp Nasıl Kurulur?

 

Adım 1. Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan Gbwhatsapp dosyasını Android akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

GBWhatsApp APK İndir Son Sürüm 2022

Sürüm: Son Sürüm

Android Gereksinimleri: 5.0+

Boyut: 52mb

Lisans Türü: Ücretsiz Yazılım

Son Güncelleme:   1 gün önce

 

↓↓ En İyi WhatsApp Plus, AeroWitter (Twitter Plus), Instagram Plus Modları ↓↓

AeroWitter (Twitter Plus) APK İndir Son Sürüm

AERO WhatsApp Apk İndir Son Sürüm

Blue WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm

WhatsApp Plus Apk İndir Son Sürüm

iPhone için IOS Whatsapp Plus’ı İndirin (Son Sürüm)

Instagram Plus Apk Son Sürümünü İndirin

YoWhatsApp Apk İndir Son sürüm

FM Whatsapp Apk İndir Son Sürüm (Anti-Ban)

OG WhatsApp Apk İndir Son sürüm

 

Adım 2.  Akıllı telefonunuza indirdikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynak’ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı ziyaret etmeniz gerekiyor .

Adım 3. Şimdi Gbwhatsapp dosyasını nereye kaydettiğinize göz atın ve ardından yükleyin. Yükleme işlemi Android’inizde otomatik olarak başlayacaktır.

Adım 4.  Şimdi birkaç saniye beklemeniz gerekiyor ve işlem bittiğinde, kurulum işleminin tamamlandığını söyleyen bir açılır pencere göreceksiniz.

Adım 5.  Şimdi yüklü uygulamayı açın ve  resmi WhatsApp uygulamasında yaptığınız gibi numaranızı doğrulamanızı isteyecektir . Tamamlandığında, harika özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap