1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. General Mobile 4G: 41 Kere Maşallah!

General Mobile 4G: 41 Kere Maşallah!

general-mobile-4g

General Mobile 4G Android 7.0 aldı! Yahu sana ne oldu General? Daha önce böyle miydin? Daha amiral gemileri Android 6 almamışken bu ne azim!? Harbiden 41 kere maşallah!

General Mobile 4G akıllı telefonu Android 7.0 Geliştirici Sürümü (Developer Review) aldı. İsteyen kullanıcılar telefonlarına Android 7.0 Geliştirici Sürümünü yükleyebiliyor. Henüz beta olan bu sürümü yükleyip geri bildirimde bulunarak Android 7.0’ın nihai sürümünün stabilliğine ve kalitesine katkıda bulunabilirsiniz.

Diğer amiral gemilerine baktığımızda örneğin Samsung Galaxy Note 5 Türkiye kullanıcıları henüz Android 6.0 bile alamadı. LG, Sony, HTC ve diğerlerinde de durum çok farklı değil. Ancak gelin görün ki General Mobile 4G hepsinden 2 adım önde! Bırakın Android 6’yı, Android 7‘yi aldı! General Mobile 4G Android 7.0 haberini orjinal kaynaktan okumak için tıklayın.

General Mobile 4G telefonunuza Android 7 yüklemek için buradaki talimatları tamamlayın: Test on a Device | Android Developers

android

Bu Hızın Sebebi Ne? General Mobile 4G Android 7.0 Nasıl Alabildi?

Google zamanında Android One adında yeni bir politika başlatmıştı. Android One destekli telefonlar, tıpkı Nexus’lar gibi bizzat Google tarafından destekleniyor. Bu yüzden Android One destekli cihazlar Nexus’lardan farksız bir şekilde saf Android güncellemerini anında ve direkt Google’dan alıyor! Bu nimeti ülkemiz tüketicileriyle buluşturan General’e teşekkür borçluyuz! Onun sayesinde ülkemizde Android’in en son nimetlerinden faydalanabiliyoruz.

Android 7.0 Yenilikleri Nelerdir?

Bununla ilgili yazılan Android N Özellikleri adlı yazıyı okumanızı öneririm.

General Mobile 4G Nereden Alınır?

Aşağıdaki sayfalara bakarak General Mobile 4G sipariş edebilir veya Teknosa, Bimeks, Vatan Computer gibi mağazalara uğrayabilirsiniz.

General Mobile 4G Sipariş Edebileceğiniz Önerdiğim Siteler:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap