1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Icecream PDF Converter Pro 2.86 tam sürüm ücretsiz indir

Icecream PDF Converter Pro 2.86 tam sürüm ücretsiz indir

icecream-pdf-converter-pro-2-86-indir
1

Icecream Apps firmasının ücretli olarak sattığı PDF Converter Pro 2.86 ile dökümanları (word, doc, jpg) PDF’ye veya PDF’den dökümanlara dönüştürebildiğiniz programı bugüne özel orjinal, lisanslı, tam sürüm ve ücretsiz indirebilirsiniz!

ÜCRETSİZ PROGRAMLAR SERİSİNDE BUGÜN: ICECREAM PDF CONVERTER PRO 2.86

Çeşitli yazılım firmalarının GiveayoftheDay.com sitesi ile işbirliğine giderek, hergün bir adet ücretli satılan programın tam sürümü, belli bir süreliğine (bir hafta, bir ay, altı ay vb.) ücretsiz olarak lisanslanıp kullanıcılara sunulmaktadır.

Günün ücretsiz lisanslı programını, tam sürüm olarak kullanabilmeniz için ilgili sitede yer alan kısıtlı süre içerisinde (yani 24 saat) programı indirip size iletilen seri kodunu (serial number) programın lisans girilebilen kısmından girerek aktifleştirmelisiniz. Böylece üreticinin size tanıdığı süre boyunca ilgili ücretli programı, tam sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Acele edin! Süresi dolmadan Icecream PDF Converter Pro 2.86 programını tam sürüm olarak ücretsiz indirin!

Sınırlı Süreli Kampanya!

Ücretsiz tam sürüm kampanyası 24 saat boyunca geçerlidir. Kampanya 04.09.2019 saat 11:00 ile 05.09.2019 saat 11:00 arasında geçerlidir. Süre sona erdiğinde başka bir program indirime girecektir. Yeni ücretsiz tam sürüm programlar için SiberKalem.com‘u takip etmeyi unutmayın!

GiveayoftheDay.com’dan İndirme ve Lisanslama İşlemi

Aşağıdaki ekran görüntülerinin tümü temsilidir. Sadece size ne yapacağınız konusunda fikir vermesi için hazırlanmıştır.

  1.  Yukarıdaki indirme linkinden ulaştığınız indirme sayfasında saat, dakika ve saniye geri sayımının yanındaki “Hemen İndir” butonunun üzerine tıklayın.

giveayoftheday 1

  2.  Karşınıza giriş yapmanızı isteyen bir pencere gelecektir. Bu pencerede ise iki seçeneğiniz var:

giveayoftheday 2

Facebook ile indirmeyi öğrenmek için buraya tıklayın

  1. Login with Facebook” üzerine tıkladıktan sonra yeni küçük bir pencere açılacak ve sizden Facebook hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Hesabınıza giriş yapıp ilerleyin:

giveayoftheday 4

  2.  Giriş yaptıktan sonra “Devam Et” üzerine tıklayın:

giveayoftheday 5

  3. Devam Et” butonuna tıkladıktan sonra indirme sitesine geri döneceksiniz. Bu sefer sizi “Paylaşın ve İndirin” butonu karşılayacaktır. Şimdi de bu butona tıklayın:

giveayoftheday 6

  4.  Tekrar mini bir Facebook sayfası açılacaktır. Burada isterseniz programı sayfanızda paylaşabilirsiniz. Ancak paylaşma zorunluluğu yoktur. Şimdi Facebook penceresini çarpı butonuna tıklayarak kapatalım. Eğer “Siteden çıkılsın mı?” sorusu çıkarsa “Çık” butonuna tıklayın:

giveayoftheday 7

  5.  Tekrar indirme sitesine geri döneceksiniz ve bu sefer sizi “Download Now” butonu karşılayacaktır. Bu butonun üzerine tıklayarak indirme işlemini başlatın:

giveayoftheday 8

  6. Download Now” butonuna tıkladıktan sonra program indirilmeye başlanacak.

giveayoftheday 3

E-Posta adresi ile indirmeyi öğrenmek için buraya tıklayın

  1.  İndirme sayfasındaki eposta linkine tıklayınca e-posta adresinizi girebileceğiniz bir alan çıkacaktır. Buraya e-posta adresinizi yazıp “Giveaway of the Day haber akışına abone ol” yanındaki işareti kaldırdıktan sonra (eğer abone olmak istiyorsanız işaretli bırakın) “Linki getir” üzerine tıklayın:

giveayoftheday 9

  2.  “Linki getir” üzerine tıkladıktan sonra aynı sayfada “The download link has been sent to your email.” mesajını göreceksiniz. Türkçe olarak “İndirme linki e-posta adresinize gönderildi” denilmektedir:

giveayoftheday 10

  3.  E-postanızı kontrol edin. E-posta Gelen kutusuna “Giveaway of the Day Mailer” başlıklı bir posta gelmiş olmalıdır. Bu e-postayı açın. İçerisindeki “download link” üzerine tıklayın:

giveayoftheday 11

  3.  İndirme sayfası açılacaktır. Bu sayfadaki “the link” üzerine tıklayın. Böylece indirme işlemi başlayacaktır:

giveayoftheday 12

  4. the link” üzerine tıkladıktan sonra indirme işlemi başlatılacaktır:

giveayoftheday 3

  3.  İndirdiğiniz program bir arşiv içerisinde gelmektedir. Şimdi indirdiğiniz arşivi açın:

giveayoftheday 13

  4.  Arşivin içerisinde iki adet dosya olacaktır. Biri programın kendisi (programın adını veya Setup ismini içerir) diğeri ise beni oku anlamına gelen Readme isimli yazı dosyasıdır. Öncelikle programın kendisine tıklayarak programın kurulumu tamamlayalım:

giveayoftheday 14

  4.  Program kurulumları genellikle aynıdır. Karşınıza çıkan kurulum penceresinde kurulum işlemi başlayana dek birkaç defa üzerinde Next > veya İleri > yazan butonlara tıklayın. Kurulum tamamlandıktan sonra Done veya Bitir butonlarına tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın.

Temsili program kurulum görüntülerini görmek için buraya tıklayın
Aşağıdaki ekran görüntüleri, ücretsiz olarak sunulan programlardan birine aittir. Her programın kurulumunun kendine has bir arayüzü vardır. Sizlerde başka programlar için benzer yolları izleyerek kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

giveayoftheday 15

giveayoftheday 16

giveayoftheday 17

giveayoftheday 18

giveayoftheday 19giveayoftheday 20

giveayoftheday 21

  5.  Programı kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak açılması gerekmektedir. Eğer açılmaz ise Windows masaüstünüze programa ait bir kısayol düşmüş olacaktır. Eğer bulamazsanız başlat menüsünde programı arayıp bulabilirsiniz. Programı ilgili kısayolundan bulup açın.

giveayoftheday 22

  5.  Programı açıktan sonra, programın içerisini kurcalayarak bir seri kodu (serial number) girme alanı bulmamız gerekiyor. Her programın kendine has bir arayüzü olduğundan bunu kendiniz tespit etmelisiniz. Activate, Enter Code, Serial Number vb. seçenekleri görürseniz bu seçeneklere tıklayarak seri kodu girme alanını açabilirsiniz. Bazı programlar ise açılır açılmaz sizden seri kodunuzu girmenizi ister. Örnek olarak, Efficient Password Manager Pro programını ele alalım. Bu programı açar açmaz karşımıza bir seri kodu girme alanı çıktı:

giveayoftheday 23

  6.  İndirdiğimiz program arşivine geri dönelim ve içerisindeki Readme.txt dosyasına çift tıklayarak açalım:

giveayoftheday 24

  7.  Readme.txt dosyasını açtığınızda, programın nasıl tam sürüm olarak kullanabileceğinize ilişkin karşınıza İngilizce talimatlar çıkacaktır. Ancak siz gözünüzü seri koduna gezdirin. Seri kodu örneği için aşağıdaki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz:

giveayoftheday 25

 

  8.  Seri kodunu fareniz ile seçip kopyalayın. Sonra programa geri dönün ve seri kodu alanına yapıştırın. Geri kalan alanları kendi isteğinize göre doldurun. Örnek:

giveayoftheday 26

  9.  Programdaki Kaydet butonuna basarak lisanslama işlemini tamamlayın. Böylece program tam sürüm olacaktır. Bununla ilgili bir bilgilendirme mesajı alabilirsiniz (tebrikler, aktifleştirildi vb.). Örnek tam sürüm bilgilendirme mesajı aşağıdaki gibidir:

giveayoftheday 27

  9.  Bu kadar. Artık programın tam sürümünü size izin verdiği süre boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap