1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. Lüks (Luxury) Teması

Lüks (Luxury) Teması


ASUS ZenFone 2’lerin tamamı ve ZenFone 5/6’nın Lollipop son versiyonları tema desteğine kavuşmuştu. Telefonunuzu donatabileceğiniz güzel temalardan biri olan Lüks (Luxury) temasını yükleyip telefonunuza bambaşka bir hava katın!
Temayı uyguladığınız takdirde aşağıdaki kısımlara ait arayüzler değişecektir:
– Kilit ekranı
– Duvar kağıdı
– Hızlı ayarlar
– İkonlar

Talimatlar:

Temayı Google Play‘den veya APK dosyasını indirip telefonunuza yükleyin. Ev ekranındayken parmağınızı yukarı kaydırıp Diğer > System theme kısmına erişip yüklediğiniz temayı uygulayın.

Ekran Görüntüleri:

Yükleyin

Google Play’den Yükleyin veya
APK Dosyasını İndirin
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Arkadaşlar ben hemen her temayı denedim ilk güncellemeden sonra bir sıkıntı olmamıştı temalar sorunsuz çalışıyordu ama şu an herhangi birini kurduğumda hızlı ayarlar ve ana ekranda bir değişme olmuyor neden kaynaklanıyot olabilir

 2. rambo_ft_avatar

  Lollipop son srüm kullanıyorum ve bende çalışıyor temalar. Tüm google play uygulamalarınızı güncelleyip deneyin olmuyorsa.
  Ben material temayı kullanıyorum, masaüstü ikonları için de başka tema kullanıyorum ve harika oluyor. Bu da güzel yine 🙂 Teşekkürler iyi ki varsınız

 3. rambo_ft_avatar

  Bende sadece duvar kağıdı ve ikonlar değişiyor, kilit ekranı ve hızlı ayarlar bölümünde hiç bir değişiklik yok? Zenfone 5, Android 5.0, Sürüm 3.24.40.78

  • rambo_ft_avatar

   Şuan telefonumda Lollipop yüklü olmadığından deneyip cevap veremiyorum. Tema yapımcısı, temanın çalıştığını söylüyor, Google Play üzerinde de yayımlamış. Çalışmasaydı, düzeltir, güncellerdi. Farklı bir sorun olabilir. Başkası deneyip cevap versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.