1. Homepage
  2. Modlu Uygulamalar
  3. Minecraft Pocket Edition Mod Apk İndir (Sınırsız para)!

Minecraft Pocket Edition Mod Apk İndir (Sınırsız para)!

Minecraft Pocket Edition V1.16.0.59 Full APK
1

Minecraft Pocket Edition 1.16.200.57 Mod Apk birçok android cihazda test edilmiştir. Bu minecraft moduyla, birçok ücretsiz premium görünüm ve doku ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın. Mobil cihazlarda veya Windows 10’da tek başınıza veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN: Pazar Yeri – Pazardaki en yeni topluluk yapımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri alın. Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanışında ince ayar yapın: öğeleri verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. 

Eklentiler – Deneyiminizi ücretsiz Eklentilerle daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz. Realms üzerinde her zaman, her yerde, sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz. 30 günlük ücretsiz bir uygulama içi denemeyi deneyin.Çok oyunculu – Çevrimiçi ücretsiz bir Xbox Live hesabıyla en fazla 4 arkadaşınızla oynayın.Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından yönetilen dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

DESTEK: https: ///www.minecraft.net/help DAHA FAZLA BİLGİ: https: ///www.minecraft.net/

Minecraft şık APK:

  • – versiyon: 1.16.200.57
  • – Boyut: 123.99 MB
  • – Fiyat: ücretsiz
  • – Root gerekli mi: Gerek yok
  • – Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor mu: hayır
  • – Fiyat: ücretsiz
 

Minecraft mod birçok android cihazda test edilmiştir. Bu minecraft moduyla, birçok ücretsiz premium görünüm ve doku ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Mod bilgisi

[Not] Bu sürüm 2.3 ve üzeri sürümler için uygundur! Tüm kaplamanın kilidini açın, bir flashback açarsanız, hafıza kartı dizinini silin Oyunlar / Com.mojang, com.mojang’ı kaldırın, bu klasör yeniden açılır! Kaynak paketini geri almak için kullanmak üzere bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından yanıp sönmeyecek bir oyun oluşturmanız önerilir!

Nasıl kurulur

Adımları takip edin:
İlk olarak, yüklediyseniz Minecraft orijinal sürümünü kaldırmanız gerekir.
Ardından, sitemizden Minecraft Mod APK’sini indirin.
İndirmeyi tamamladıktan sonra apk dosyasını bulmalı ve yüklemelisiniz.
Play Store dışındaki uygulamaları yüklemek için “Bilinmeyen kaynaklar” ı etkinleştirmelisiniz.
Ardından Minecraft Mod APK’sını açabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

İzinler

Titreşimi kontrol et : Uygulamanın titreşimi kontrol etmesine izin verir. Tam ağ erişimi:
Uygulamanın ağ yuvaları oluşturmasına ve özel ağ protokollerini kullanmasına izin verir. Tarayıcı ve diğer uygulamalar internete veri göndermek için araçlar sağlar, bu nedenle bu izin internete veri göndermek için gerekli değildir. USB depolama biriminizin içeriğini değiştirin veya silin:
Uygulamaya, USB depolama birimine yazma izni verir. USB depolama biriminizin içeriğini okuyun:
Uygulamaya, USB depolama biriminizin içeriğini okuma izni verir. Ağ bağlantılarını görüntüle:
Uygulamanın, hangi ağların bulunduğu ve bağlı olduğu gibi ağ bağlantılarıyla ilgili bilgileri görüntülemesine izin verir.

Minecraft Mod Güvenli mi?

Minecraft Mod% 100 güvenlidir çünkü uygulama Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma platformumuz tarafından taranmıştır ve hiçbir virüs tespit edilmemiştir. Antivirüs platformu şunları içerir: AOL Active Virus Shield, avast !, AVG, Clam AntiVirus, vb. Kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru uygulamalarımızı filtreler ve parametrelerimize göre sınıflandırır. Bu nedenle sitemize Minecraft Mod APK yüklemek% 100 güvenlidir.

Minecraft İndirme Bölümü

Minecraft Full APK İndir (150 MB)

Orijinal APK İndirme Bağlantısı

Google Play Minecraft İndirme Bağlantısı

Write a Comment

About Author

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Write a Comment

Comments (1)

  1. Ben bu minexraftı her yerde denedim ama bulamadım sonra bu siteye geldim buldum bu yalan değil tşk siberkalem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.