1. Homepage
 2. Microsoft
 3. Office ve Windows 10 Etkinleştirme Kesin Yöntem 2021

Office ve Windows 10 Etkinleştirme Kesin Yöntem 2021

Windows işletim sistemi (10, 8.1, 8, 7, Vista) ve Microsoft Office programı (2016, 365, 2013, 2010) etkinleştirmek, lisanslamak, ücretsiz


1-Windows Etkinleştirme

KMSPico , Windows 10 ve Office gibi Microsoft Ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan etkinleştiricidir. Tamamen virüs ve kötü amaçlı yazılım içermeyen bir araçtır ve birçok kişi tarafından güvenilir.

Windows premium özelliğini ücretsiz olarak alamıyorsanız , KMSpico , Windows etkinleştirmek için çok kullanışlı bir araçtır ve bu araç yardımıyla bu özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Windows etkinleştirmede sorun yaşayan biri varsa, bunu nasıl kolayca yapabileceğinizi öğrenmek için bu basit kılavuzu izleyin, ayrıca indirme bağlantısını da aşağıda bulacaksınız.

KMSPico nedir?

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak, bu KMS teknolojisi, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç sağlamak için Microsoft tarafından tanıtıldı.

 

KMSPico aynı zamanda bu teknolojilerin Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bir yazılımıdır. Tıpkı her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibi.!

Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office’i etkinleştirmenize de yardımcı olur.

MS Office’in yeni sürümlerinin tüm özelliklerini kullanabilmeleri için etkinleştirilmesi gerektiğini biliyorsunuz. Birkaç gün deneme ile geliyor. Deneme bittiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu yüzden bu aktivatör aynı zamanda onu aktive etmek için de faydalıdır.

 

KMSPico Nasıl Çalışır?

KMSPico kavramını anlamak için önce KMS’nin nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Doğru şekilde öğrenebilmeniz için bir Microsoft örneği alıyoruz .

Bildiğiniz gibi Microsoft küçük ve büyük birçok şirketle çalışıyor. Yani bu şirketlerin çalışanları, kullandıkları Windows veya diğer ürünleri doğrulama sorunu yaşıyor.

Microsoft, bu sorunu çözmek için Anahtar Yönetim Sunucusu’nu (KMS) atar. Bu şekilde, Windows’u etkinleştirmek için Windows ürün anahtarını girmeleri gerekmez. Bunun yerine, KMS sunucusundan geçerler ve bu sunucu Microsoft ürünlerini etkinleştirir.

Bu şekilde Microsoft, toplu lisanslı ürünlerin etkinleştirilmesini sağladı. Artık her şirket, her sistem için ayrı bir Windows kopyası satın almak yerine KMS sunucusunu kullanıyor.

Aynı prensip üzerinde çalışır. Sizi KMS sunucusuna bağlar ve Windows’un bunun KMS sunucusunun bir parçası olduğunu gösterir.

KMS Pico Ne Yapar

 

Windows veya Microsoft ürününün bir kopyasını satın aldığınızda, o ürünün deneme sürümünü de alacaksınız. Bazıları anahtarlardan oluşur, aksi takdirde deneme sürümlerinde gelirler.

Deneme sürümleri neredeyse 30 gün ile sınırlıdır. Deneme süresi sona erdiğinde, ürünü daha fazla kullanmak için etkinleştirmeniz gerekecektir.

Deneme süresi sona erdiğinde, Windows veya MS Office’in bazı özelliklerini kullanamazsınız. Bu durumda o ürünü ömür boyu kullanabilmeniz için bir aktivatöre sahip olmanız gerekir.

KMS Pico, hayatınızın geri kalanında ücretsiz olarak kullanabilmeniz için Microsoft ürünlerini etkinleştirmenize yardımcı olan bu tür bir yazılım örneğidir.

İnternette bulunan ve kullanıcılarına onu etkinleştireceklerine dair bir garanti veren birçok başka araç vardır. Ancak bu aktivatörlerin çoğunda makinenize zarar veren truva atları ve kötü amaçlı yazılımlar bulunur.

 

DESTEKLENEN ÜRÜNLER

Bu en iyi etkinleştiricidir çünkü yalnızca Windows’u etkinleştirmez, aynı zamanda Office’i de etkinleştirir. Aktivatörün Desteklediği tüm ürünlerin listesi:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • MS Office 2016
 • Ofis 365
 • Ofis 2013
 • Ofis 2010
 • Ofis 2007

Desteklenen başka bir ürün bulursak veya etkinleştirici hakkında yeni bilgiler bulursak güncellemeye devam edeceğiz.

Önerilen Diğer Yöntem
Windows 10 Etkinleştirme Ürün Anahtarı [2021] Tüm Sürümler İçin

KMSpico’yu indirin

KMSPico’yu indirmek çok önemli değil. Size herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolayca indirebileceğiniz bir doğrudan bağlantı veriyorum.

KMSpico İndir

Ücretsiz

Bu ücretsiz bir araçtır ve ömür boyu ücretsiz kalacaktır. Bu aracı para ödemeden her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.

 

Şimdi nasıl indirileceğinin adımlarına bakalım.

 • Öncelikle Yukarıdaki indirme düğmesine tıklayın .
 • Ardından indirme sayfamıza yönlendirileceksiniz .
 • Orada bir indirme düğmesi görebilirsiniz .
 • Bu indirme düğmesine tıklayın ve birkaç saniye bekleyin .
 • Şimdi size onu nereye kaydetmek istediğinizi soracak. İstediğiniz konumu seçin ve şimdi indir’e tıklayın.
 •  İndirmek birkaç dakika sürecektir. ( İnternet hızınıza bağlıdır ).

Zip şifresi: siberkalem.com

Hepsi bu kadar, başarıyla bilgisayarınıza indirdiniz. Artık Windows’unuza nasıl kuracağınızı ve etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız, Kurulum kılavuzumu takip edebilirsiniz.

Önerilen Diğer Yöntem
Windows 10 Etkinleştirme Ürün Anahtarı [2021] Tüm Sürümler İçin

KMSpico NASIL KURULUR

Araçla ilgili yukarıdaki tüm bilgileri okurken şimdi burada Windows aktivatörünü nasıl indirip yükleyebileceğiniz hakkında tam bir kılavuz var.

Tamamen etkinleştirilmiş Windows ve ms office’in keyfini ömür boyu sürebilmek için aşağıdaki adımları izleyin. Bu, bir aktivatörün kurulması ve kullanılması çok kolaydır.

Windows 10 kullanıyorsanız , Virüs Korumasını duraklatmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Windows Arama kısmında Koruma‘yı arayın ve Virüs ve Tehdit Korumasını açın
 • Şimdi Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları’na tıklayın.
 • Ve ardından Gerçek Zamanlı Koruma’yı kapatın .

 

Yukarıdaki bu adımlardan sonra şimdi web sitemizden KMSpico’yu indirin.

 • İndirmeniz tamamlandıktan sonra, diğer yazılımlar gibi bilgisayarınıza yükleyin.
 • Kurulumunuz tamamlandığında kurulum dizinine gidin. (C Dizini / ProgramFiles / KMSPico (x84 veya x32) C / ProgramFiles (x84) / KMSPico (x64) içinde bulabilirsiniz.
 • Şimdi KMSeldi.exe dosyasını bulun ve açmak için üzerine sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırın.!
 • Şimdi yeni bir pencere açılacak ve kırmızı bir düğme göreceksiniz.

 • Sadece o kırmızı düğmeye tıklayın ve aktivasyonu tamamlamak sadece birkaç saniye sürecektir.
 • Tamamlandığında, Program Tamamlandı ! Diyen bir ses duyacaksınız .

 • İşte bu, şimdi Windows’u Başarıyla etkinleştirdiniz.

2-Microsoft Office Etkinleştirme

MS Office’i etkinleştirmek için önce Microsoft Excel veya Word gibi programlarından herhangi birini açmanız gerekir. Ardından etkinleştirmek için yukarıdaki adımları izleyin. Tamamlandığında, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows’un etkin olup olmadığını kontrol edin.

Aktivasyonunuzu kontrol etmek için Bilgisayarım’a sağ tıklayın ve ardından Özellikler’e gidin .

Artık Microsoft Windows ve Microsoft Office’in tüm özelliklerini ömür boyu kullanacaksınız.

Write a Comment

About Author

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Write a Comment