1. Ana Sayfa
 2. ÜCRETSİZ KEYLER

Office ve Windows 10 Etkinleştirme Kesin Yöntem-2022


0

1-Windows Aktivasyonu

KMSPico, Windows 10 ve Office gibi Microsoft Ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan etkinleştiricidir. Tamamen virüs ve kötü amaçlı yazılım içermeyen bir araçtır ve birçok kişi tarafından güvenilmektedir.

Windows’ta ücretsiz premium özelliği alamadığınız  ,  kmspico , Windows’u etkinleştirmek için oldukça kullanışlı bir araçtır ve bu aracın yardımını kaldırarak bu özelliklerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Herhangi biri Windows’u etkinleştirme konusunda sorun yaşıyorsa , bunu kolayca nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu basit kılavuzu izleyin, ayrıca aşağıdaki indirme bağlantısını da bulacaksınız.

KMSPico nedir?

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntemi-2021

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak bu KMS teknolojisi, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç için Microsoft tarafından tanıtıldı.

 

KMSPico  ayrıca bu teknolojiler için Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bir yazılımdır. Tıpkı her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibi!

[vurgu] Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office’i etkinleştirmenize de yardımcı olur. [/ vurgulamak]

Biliyorsunuz ki MS Office’in tüm özelliklerini kullanabilmek için yeni sürümlerinin aktif olması gerekiyor. Birkaç günlük deneme ile birlikte gelir. Deneme süresi bittiğinde, tekrar kullanabilmesi için etkinleştirmeniz gerekir. Dolayısıyla bu etkinleştirici, onu etkinleştirmek için de kullanışlıdır.

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntem-2022
Windows 7 Ürün Anahtarı (%100 Çalışıyor)
Windows 7 Ürün Anahtarı (%100 Çalışıyor) 32/64 Bit 2022

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntem-2022
Windows 10 Etkinleştirme Ürün Anahtarı
Windows 10 Activation Product Key 2022

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntem-2022
Office ve Windows 10 Etkinleştirme
Office ve Windows 10 Etkinleştirme Kesin Yöntem-2022

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntem-2022
Windows 8.1 Ürün Anahtarı
Windows 8.1 Ücretsiz Lisans Anahtarı 32/64 Bit 2022

KMSPico Nasıl Çalışır?

KMSPico  kavramını anlamak için önce KMS’nin nasıl çalıştığını anlamalısınız. Doğru öğrenebilmeniz  için Microsoft’tan birörnek alıyoruz.

Bildiğiniz gibi Microsoft hem küçük hem de büyük birçok şirketle çalışıyor. Başka bir deyişle, bu şirketlerin çalışanları, kullandıkları Windows veya diğer ürünlerin kimliğini doğrulamada sorun yaşıyor.

Microsoft, bu sorunu çözmek için Anahtar Yönetim Sunucusunu (KMS) atar. Bu şekilde, Windows’u etkinleştirmek için Windows ürün anahtarını girmeleri gerekmez. Bunun yerine KMS sunucusundan geçerler ve bu sunucu Microsoft ürünlerini etkinleştirir.

Bu şekilde Microsoft, toplu lisanslı ürünlerin etkinleştirilmesini sağlamıştır. Artık her şirket, her sistem için ayrı bir Windows kopyası satın almak yerine KMS sunucusunu kullanıyor.

Aynı prensipte çalışır. Sizi KMS sunucusuna bağlar ve Windows’un KMS sunucusunun bir parçası olduğunu gösterir.

KMS Pico Ne Yapar?

 

Windows veya Microsoft ürününün bir kopyasını satın aldığınızda, o ürünün deneme sürümünü de alırsınız. Bazıları anahtarlardan oluşur, aksi takdirde deneme sürümlerinde gelirler.

Deneme sürümleri neredeyse 30 günle sınırlıdır. Deneme süresi sona erdiğinde, ürünü daha sonra kullanmak için etkinleştirmeniz gerekecektir.

Deneme süresi sona erdiğinde, Windows veya MS Office’in bazı özelliklerini kullanamazsınız. Bu durumda o ürünü ömür boyu kullanmak için bir aktivatöre sahip olmanız gerekir.

KMS Pico, hayatınızın geri kalanında ücretsiz olarak kullanabilmeniz için Microsoft ürünlerini etkinleştirmenize yardımcı olan bu tür yazılımlara bir örnektir.

İnternette, kullanıcılarına onu etkinleştireceklerine dair bir garanti veren birçok başka araç bulunmaktadır. Ancak bu etkinleştiricilerin çoğu, makinenize zarar veren truva atları ve kötü amaçlı yazılımlar içerir.

 

DESTEKLENEN ÜRÜNLER

Bu en iyi etkinleştiricidir çünkü yalnızca Windows’u değil, Office’i de etkinleştirir. Aktivatör tarafından desteklenen tüm ürünlerin listesi:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • MS Office 2016
 • Ofis 365
 • Ofis 2013
 • Ofis 2010
 • ofis 2007

 

KMSpico’yu indirin

KMSPico’yu indirmek çok önemli değil. Size herhangi bir sorun yaşamadan kolayca indirebileceğiniz doğrudan bir bağlantı veriyorum.

KMSpico İndir

FREE

Bu ücretsiz bir araçtır ve ömür boyu ücretsiz kalacaktır. Bu aracı her zaman ve her yerde ödeme yapmadan kullanabilirsiniz.

Şimdi nasıl indireceğimize dair adımlara bakalım.

 • Öncelikle yukarıdaki  indir butonuna tıklayın  .
 • Ardından  indirme sayfamıza  yönlendirileceksiniz .
 • Orada  bir indirme düğmesi  görebilirsiniz .
 • Bu indirme düğmesine tıklayın ve  birkaç saniye  bekleyin .
 • Şimdi size nereye kaydetmek istediğinizi soracak. İstediğiniz konumu seçin ve şimdi indir’i tıklayın.
 •  İndirmesi birkaç dakika sürecektir. (  İnternet hızınıza bağlıdır  ).

Zip şifresi: siberkalem.com

Hepsi bu, bilgisayarınıza başarıyla indirdiniz. Artık Windows’unuzu nasıl kuracağınızı ve etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız, Kurulum kılavuzumu takip edebilirsiniz.

 

KMSpico NASIL KURULUR

Araçla ilgili yukarıdaki tüm bilgileri okuduğunuza göre, şimdi burada Windows aktivatörünün nasıl indirileceği ve kurulacağı konusunda eksiksiz bir kılavuz bulunmaktadır.

Bir ömür boyu tam olarak etkinleştirilmiş Windows ve ms office’in keyfini çıkarmak için aşağıdaki adımları izleyin. Bu, bir aktivatörün kurulumunu ve kullanımını çok kolaylaştırır.

 Her şeyden önce, güvenlik duvarını ve Antivirüs’ü kapatmanız gerekir (Merak etmeyin, truva atı veya herhangi bir virüs değildir. Antivirüs, Windows’u etkinleştireceğini bildikleri için engeller: D)

Windows 10  kullanıyorsanız , Virüs Korumasını duraklatmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Windows Koruma Aramasında virüs ve Tehdit Korumasını arayın  ve  açın
 • Şimdi  Virüs ve Tehdit Koruması Ayarlarına tıklayın.
 • Ardından Gerçek Zamanlı  Koruma’yı  kapatın .

 

Yukarıdaki bu adımlardan sonra şimdi KMSpico’yu web sitemizden indirin.

 • İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra, diğer yazılımlar gibi bilgisayarınıza kurun.
 • Kurulumunuz tamamlandığında kurulum dizinine gidin. (C Directory / ProgramFiles / KMSPico (x84 veya x32) C / ProgramFiles (x84) / KMSPico (x64) içinde bulabilirsiniz).
 • Şimdi KMSeldi.exe dosyasını bulun ve açmak için sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırın!
 • Şimdi yeni bir pencere açılacak ve kırmızı bir düğme göreceksiniz.

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntemi-2021

 • Sadece o kırmızı düğmeye tıklayın ve aktivasyonun tamamlanması sadece birkaç saniye sürecektir.
 • Tamamlandığında, Program Tamamlandı  ! diyen bir ses duyacaksınız.

office ve windows 10 etkinleştirme kesin yöntemi-2021

 • İşte bu, şimdi Windows’u başarıyla etkinleştirdiniz.

2-Microsoft Office Aktivasyonu

MS Office’i etkinleştirmek için önce Microsoft Excel veya Word gibi programlarından herhangi birini açmalısınız. Ardından etkinleştirmek için yukarıdaki adımları izleyin. Bittiğinde, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows’un etkin olup olmadığını kontrol edin.

Aktivasyonunuzu kontrol etmek için  Bilgisayarım’a  sağ tıklayın ve ardından  Özellikler’e  gidin  .

Artık bir ömür boyu Microsoft Windows ve Microsoft Office’in tüm özelliklerini kullanacaksınız.

Yorum Yap