1. Ana Sayfa
 2. Android
 3. PES 2021 – Pro Evolution Soccer Android İndir

PES 2021 – Pro Evolution Soccer Android İndir

pes-2021

PES 2021 – Pro Evolution Soccer, Android, iPhone ve Windows’ta FIFA 21’e rakip olan ünlü Konami futbol oyununun mobil uygulama uyarlamasıdır.

Bir yıl daha futbol simülatörleri arasındaki savaş servis edilir. Sıralamada her zaman birinci olmak için yarışan FIFA ve Pro Evolution Soccer var ve sadece bir lisans sorunu nedeniyle Konami’nin oyunu% 100 kazanan olarak görülmekte zorlanıyor, gerçek şu ki her yıl daha iyi oluyor ve daha iyi.

PES 2021 – Pro Evolution Soccer , FOX Engine ile geliyor, en iyi grafik motoru Konami , geçen yıl grafiklerinde zaten muhteşem olan ayrıntı düzeyine ulaşmak zorunda. Animasyonlar, hareketlerin fiziği ve her oyuncunun kişiselleştirilmiş becerileri en şüpheci oyuncuyu şaşırtacak.

PES 2021’deki yenilikler nelerdir?

Gerçekçi futbol video oyunlarından biri kadar rekabetin olduğu bir pazarda dalgayı sürmeye devam etmek için, şablonları ve yarışmaları yenilemek yeterli değil, kendinizi her yıl nasıl yenileyeceğinizi bilmeli ve yapabilecek yeni seçenekler eklemelisiniz. mümkün olduğunca çok oyuncunun dikkatini çekin. Bu sefer Konami aşağıdakileri seçti:

 • Hem yerel oyun modunda hem de çevrimiçi olarak şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici rekabetçi futbol simülatörü olmaya çalışıyor. Bunu başarmak için, olağanüstü yapay zekaya ve oyunun rahat ve gerçekçi bir şekilde kullanılmasına ihtiyacınız var.
 • En iyi Avrupa kulüplerinin lisanslarını içerir : FC Barcelona, ​​Manchester United, FC Bayern München, Juventus ve yeni bir özel ortak olan AS Roma.
 • Oyuncu, yalnızca klasik çok oyunculu modda değil, yerel modda yanındaki bir arkadaşına karşı Pro’yu oynayabilir.
 • Konami, oyuncularının dikkatini ve ilgisini çeken sınırlı süreli rekabetçi etkinlikleri giderek daha fazla içeriyor.
 • ‘Stellar Moment Series’, kariyerlerinin en iyi anlarını yeniden yaşamak için geçmişten ve günümüzden yeni süperstarlara sahip.
 • PES 2020’ye (Beckham, Totti, Maradona, Batistuta ve Kahn) dahil olan oynanabilir ve özel efsanelere ek olarak, Fernando Torres ve K. Rummenigge de eklendi.
 • Sözde Finesse Dribble devam ediyor: Andrés Iniesta’dan başkasının önerisi olmadan yaratılan dinamik bir top sürme tekniği.
 • Maç Günü Modu, PES’in mobil versiyonunda mevcuttur . Bu modda Konami her hafta önemli bir maç veya derbi seçer ve oyuncular hangi takımı temsil etmek istediklerine karar verebilirler.
 • Hafta sonu oyunlarda performans sergileyen oyuncular, oyunda öne çıkan oyuncular olarak görünecek ve gelişmiş istatistiklere ve hatta ek becerilere sahip olacaklar.

Şu an için hiçbir PES veya Dream League Soccer sizi FIFA’dan çıkarmayı başaramadıysa, bu yeni PES 2021 size bir sürpriz yapabilir. Android için APK’yi indirin ve Konami’den yıldız oyununu deneyin.

En son sürümden haberler

 • Oyuncu Paketi ile süper starlar edinin.
 • Hataların düzeltilmesi.
Gereksinimler ve ek bilgiler:

PES 2021 – Pro Evolution Soccer Android İndir (xapk)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap