1. Homepage
  2. Dizi & Film
  3. Pokémon Dedektif Pikachu Filmi | 10 Mayıs’ta Sinemalarda!

Pokémon Dedektif Pikachu Filmi | 10 Mayıs’ta Sinemalarda!

pokemon-dedektif-pikachu-filmi

Pokémon çizgi dizisinin ilk gerçekçi animasyon filmine ne dersiniz? İşte karşınızda Dedektif Pikachu!

Pokémon Dedektif Pikachu Filmi Türkçe Altyazılı Fragman

Pokémon dünyasını daha önce hiç böyle görmedik! Farklı bakış açısıyla yeniden tasarlanan çizgi dizi hikâyesi, gerçek hayatın animasyon birleşimiyle buluştu. Pikachu’nun dedektif olduğu filmde bizleri maziye götürecek iyi bir aksiyon bekliyor!

Pokémon Dedektif Pikachu filminde, çizgi dizisinin başrolü Ash Ketchum karakteri yerine Harry Goodman’ın oğlu Tim bulunmaktadır.

Hikaye, as dedektifi Harry Goodman’ın esrarengiz bir şekilde kaybolmasıyla başlar ve 21 yaşındaki oğlu Tim’e ne olduğunu öğrenmesini sağladı. Soruşturmaya yardım etmek Harry’nin eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu’dur: Kendisi için bile kafa karıştırıcı olan çok akıllıca, çatlatan, sevimli bir süper sleuth. Tim ve Pikachu birbirleriyle iletişim kurmak için benzersiz bir donanıma sahip olduklarını keşfederek, karışık gizemi çözmek için heyecan verici bir maceraya zorlarlar. İnsanların ve Pokémon’un hiper-gerçekçi bir canlı aksiyon dünyasında yan yana yaşadığı, modern ve etkileyici bir metropol olan Ryme City’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçlarını kovalamak – çeşitli Pokémon karakterleri ile karşılaşmak ve şok edici bir olay ortaya çıkarmak Bu barışçıl varoluş varoluşunu tahrip edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit edebilecek komplo.

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment