1. Ana Sayfa
 2. PUBG
 3. PUBG Erangel Haritası-En iyi loot yerleri

PUBG Erangel Haritası-En iyi loot yerleri


PUBG Erangel Haritası-En iyi loot yerleri

PUBG Erangel haritası ve en iyi ganimet yerleri , uçuş yollarının sürekli değişen doğasına ve ulaşılabilir bırakma bölgelerine rağmen, aynı kalma eğilimindedir ve normalde aralarında ortak olan aynı tür şeylere sahiptir

Bu sayfa, PUBG haritalarının her biri için rehberlerimizin bir parçasıdır. Daha fazlası için Sanhok , Miramar ve Vikendi haritaları özel sayfalarımıza göz atın.

PUBG Erangel Detaylı Haritası

 

 

PUBG Erangel Haritası En iyi loot yerleri tekneler 149
Tekneler-149 (Tam boyut için resme tıklayın)
PUBG Erangel Haritası En iyi loot yerleri garajlar 16
Garajlar-16 (Tam boyut için resme tıklayın)
PUBG Erangel Haritası En iyi loot yerleri araclar 407
Araçlar-407 (Tam boyut için resme tıklayın)
PUBG Erangel Haritası En iyi loot yerleri ganimet ısı haritası 24k
Ganimet ısı haritası-24k (Tam boyut için resme tıklayın)
PUBG Erangel Haritası En iyi loot yerleri vehicles esports 20
Vehicles(e-sports)-20 (Tam boyut için resme tıklayın)

 

 

Önerilen Yazı
PUBG Sanhok Haritası-En iyi loot yerleri
PUBG Vikendi Haritası En iyi loot yerleri ganimet ısı haritası 28k
Önerilen Yazı
PUBG Vikendi Haritası-En iyi loot yerleri
PUBG Miramar Haritası En iyi loot yerleri ganimet ısı haritası 43k
Önerilen Yazı
PUBG Miramar Haritası-En iyi loot yerleri

PUBG yağma yerleri – Erangel’de en iyi yağma nerede

PUBG’deki yağma rastgele oluşturulur, ancak bazı kurallara göre – çok büyük miktarda yağma ile bilinen bir yere gidebilir ve büyük bir şeyle uzaklaşabilirsiniz ya da ortalama bir yere gidebilir ve şaşırtıcı bir şey elde edebilirsiniz. Başka bir deyişle, bu bir şans oyunudur ve genellikle oranlara göre oynarsanız en üste çıkarsınız.

Yüksek kaliteli yüksek riskten düşük kaliteli düşük riskli yerlere kadar bölümlere ayrılarak Erangel’in yağmalamasıyla başlayacağız ve aynısını aşağıdaki Miramar için de yapacağız . Elbette, bir yerin göreceli “riski” gibi şeylerin elbette oyundan oyuna değiştiğine dikkat edin – mesela Miramar’ın Hacienda‘sı yüksek risklidir, çünkü popülerdir ve düzenli olarak uçuş yolundadır, ancak Yani, orada erken yarışmanız ve göreceli güvenliğinizde yağmamanız için uçuş yolundan yeterince uzakta olan garip bir oyun olmayacak!

 

Askeri üs:

 • Yağma kalitesi: Çok yüksek
 • Yağma miktarı: Çok yüksek
 • Risk: Çok Yüksek

Erangel’in daha küçük olan güney adasındaki Askeri Üs, en tutarlı miktarda yüksek kaliteli askeri yağmalara sahip. Askeri sınıf, 3. seviye kask ve vücut zırhı, bol kapsam ve ataşman, tıbbi teçhizat ve saldırı tüfekleri gibi şeyler anlamına gelir.

Neredeyse her zaman meşgul, ancak o kadar büyük ki tüm takımınız yağmalayıp aynı şeyi yapan başka birini göremez. U şeklindeki üç uzun yapıyı, işinize yarayan yoğun miktarda yağma için hedefleyin. Buraya oldukça uzak bir uçuş yolundan gelebilirseniz, bisiklet gibi hızlı bir araçla söyleyin, o zaman huzur içinde yağma yapmak için inanılmaz bir yer – ama sadece anakaraya giderken sizi tuzağa düşürmeyi bekleyen “köprü trollerine” karşı dikkatli olun .

Okul:

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Yüksek
 • Risk: Çok Yüksek

Okul – Rozhok’ın büyük, merkezi kare şeklindeki binası – çok popüler ve dolayısıyla çok tehlikeli, çünkü ölü merkezi konumlandırma neredeyse her zaman onu uçaktan iniş mesafesine sokuyor.

Yağma askeri düzeyde değil, ama orada muhtemelen tam bir takımın değeri var – paraşüt mesafesinin kenarındaysa, o zaman onunla savaşmak (ve umarım mağlup etmek), başka bir oyuncu ya da takımla oynamak için harika bir yoldur. geç oyuna çok güçlü bir itme. Seviye 2 teçhizat, iyi silahlar ve ataşmanlar ve tıbbi yağma da var.

Doğudaki yakındaki “bulmaca” binaları (haritadaki yapboz parçalarına benzeyen), Rozhok gibi ayrılmak için harika bir yer. Sadece etrafındaki tarlada ne kadar açık olduğunuza dikkat edin!

Pochinki:

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Çok yüksek
 • Risk: Çok Yüksek

Buraya inmeyi bırak! Eğer pratik yapmak, ısınmak ya da hızlı bir şekilde ölmek istemiyorsanız. Pochinki iyi bir yağma ve yüke sahip, ancak her zaman doludur, saklanacak yerlerin sayısı nedeniyle diğer takımların nerede olduğunu (ve onlar tarafından öldürülmesi çok kolaydır) bilmek zordur ve bu genellikle yuvarlak ölüm bölgesi.

Yine de pratik yapmak için harika, ya da daha sonradan geçip vitese takılıyorsanız acil yağmalama, ancak çok az olmayan ve biraz uzakta olmayan biraz daha yüksek bir ödülle başka benzer seçenekler de var. Bunun için gitmek iyi, sadece güvenli olmasını beklemeyin.

Hastane (artı Georgopol kasaları ve güney binaları):

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Çok yüksek
 • Risk: Yüksek

Hastane-Georgopol kasaları alanı birbiriyle bağlantılı. En iyi yer muhtemelen Hastane – kasabanın hemen güneyinde bulunan H şeklindeki bina – tam bir ekip kurmaya yetecek kadar çeşitli koridorlarında bulunan askeri sınıfın hemen altında bulunan çok sayıda yağma var.

Kasabanın doğusunda bulunan kaplar ya da yaratırlar gidilecek en iyi yer. Depoların bir avuç başlangıç ​​yeridir, daha sonra çok daha iyi yağmalamak için kapların arasından – ve en önemlisi bunların üstünden – yolunuza gidin. Yine, bir takım burada hemen hemen stok yapabilir.

Son olarak, güney sahilinde, kuzeyde değil, yağma zaman harcamalarında yağma oranı şaşırtıcı bir şekilde sinir bozucu olabilen binalar da iyi kalitede donanımlarla doludur. Bu evlerin interal yapısını çok hızlı bir şekilde öğrenmeye başlıyorsunuz ve bazı pratiklerle onu çok hızlı bir prosedür haline getirebiliyorsunuz. Tüm bu alanlar için azaltılmış risk, batı sahilinde yer almaları gerçeğinden geliyor, bu da yoğun uçuş yolunda daha az sıklıkta anlamına geliyor.

 

Mylta Gücü (ve mini Gücü):

 • Yağma kalitesi: Çok yüksek
 • Yağma miktarı: Yüksek
 • Risk: Orta

Kişisel bir favori olan doğu yakasının Mylta Gücü, uçuş yolunun kenarındayken düşmesi gereken bir şey. Konumlandırması sayesinde, Mylta Power’a yakın bir yol, hepsi daha popüler olan Askeri Üs, Konak, Cezaevi ve Novorepnoye’ye yakındır ve oyuncuları Santral’den uzaklaştırır.

Buradaki yağma zaman zaman askeri nitelikte olmasına rağmen pek fazla olmamakla birlikte. Doğrudan buraya düşüyorsanız, büyük dikdörtgen yeşil binanın çatısını hedefleyin, temizleyin, sonra süpürmeyi bitirmek için etrafındaki depolara gidin.

Mini Power yakınlarda harika bir yer. Çevresindeki bazı dış hatlara sahip tek, sıradışı bir elektrik santrali yapısı olan en üst kat genellikle keskin nişancı ekipmanı barındırıyor ve burada da genellikle 3. seviye teçhizatı bulduk. Normalde sadece bir veya iki oyuncu için yeterli, bu nedenle bir takımda iseniz, başka bir yerde (ana Elektrik Santrali gibi!) Bir ziyaretle eşleştirilmelidir. Yine de hileli oyunculara karşı dikkatli olun – sık sık kendimizi yağmalarken bir ya da iki oyuncu bulduk.

Novorepnoye kasaları:

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Çok yüksek
 • Risk: Yüksek

Novo komik bir şey – haritanın köşesinde doğru, bu yüzden sizi biraz mahsur bırakabilir, ancak iyi kullanıldığında (geç oyunlara gizlice girmek için) çok yararlı olabilecek teknelere her zaman erişim sağlar. Nakliye konteynırları (kasaları) en iyi noktadır, bu nedenle oradaki antrepolarla başlayın, sonra konteynırların içinden (ve üstünden) geçin. Burada çok fazla ganimet var, ama yakındaki evler o kadar iyi değil ve sen de çıkarken hem Askeri Üstat oyunculara hem de köprü trollerine karşı dikkatli ol.

Cezaevi, Konak ve Barınma:

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Orta
 • Risk: Yüksek

Bunları bir araya getirdik, hepsi yakın, ve hepsi küçük, yoğun, kendi kendine yeten alanlar olan popüler fakat sağlam yağma için seçenekler, özellikle de daha önce kendinize daha güvenli bir uçuş yapmak için daha uzak bir uçuş yolundan gidip geliyorsanız başka biri geldiğinde

Genelde iki kişiyi dışlamak ya da bir kadro arasında biraz ince yaymak için yeterince yağma vardır ve popülerdir. Sıklıkla başka bir kadro ile savaşırsınız, bu da sizi yavaşlatabilir ancak aynı zamanda en üste çıkarsanız harika bir noktada bırakabilirsiniz.

Orta dereceli kasabalar (Primorsk, Rozhok, Taş Ocağı, Feribot İskelesi, Su Şehri, kuzey Georgopol, Zhorki, Severny, Lipovka, Yasnaya Polyana):

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Çok yüksek
 • Risk: Yüksek

Şimdiye dek özellikle belirtilmeyen çeşitli “diğer şehirler” çoğu zaman birine bulanıklaşabilir. Genelde iyi bir standartta yağma yükleri vardır, ancak çok sayıda bina arasında yayılmış olması, aslında bunu almak biraz zaman alabilir.

Popülerlikleri, uçuş yolu tarafından yoğun bir şekilde belirlenir – genellikle hemen altındalarsa çok popülerdirler ve uçaktan daha uzaktaysa çok daha az. Çok sağlam seçenekler ve hiç göz ardı edilmemesi, özellikle de hızlı ve güvenli bir şekilde oraya gidebileceğinizi düşünüyorsanız ve bir aracı kapmak veya işiniz bittiğinde güvenli bölgeye ulaşmak için yeterli zamanınız varsa.

Yerleşim yerleri, barakalar, köyler ve binalar:

 • Yağma kalitesi: Yüksek
 • Yağma miktarı: Çok yüksek
 • Risk: Yüksek

Ne kadar çok oynarsanız, harita etrafındaki bu çeşitli bina kümeleriyle kendinizi daha yakından tanıyacaksınız ve muhtemelen takımlar arasında kendi isimleriniz olacak. Tekrar tekrar ziyaret ettiğiniz birkaç “gidip gelme” seçeneğine sahip olmak, çevrenize aşina olmak ve yakındaki diğer haydut mangalarıyla karşı karşıya gelme şansınızı artırmak için iyi bir yoldur.

Az miktarda seyrek ise yağma normalde hizmet verilebilir. Her bir kümede bir tür “uzun” tabancalı seviye 1 ve 2 dişli karışımı, bazı SMG’ler ve av tüfeği ile karıştırılmış. Gerekirse bunlarla başa çıkabilirsiniz, ama ideal olarak sadece gerektiğinde .

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap