1. Homepage
  2. Konsol Oyunculuğu
  3. Playstation 4’deki PUBG için Harley Quinn ve Joker Kostümleri Eklendi!

Playstation 4’deki PUBG için Harley Quinn ve Joker Kostümleri Eklendi!

playstation-4deki-pubg-icin-harley-quinn-ve-joker-kostumleri-eklendi

DC ile anlaşma yaparak PUBG oyununa Suicide Squad karakterlerinden Harley Quinn ve Joker‘in kostümlerini dahil eden oyun yapımcısı Bluehole, oyunun Playstation 4 sürümüne de ilgili kostümleri ekledi.

İlk olarak PC ve Xbox One platformları için tanıtılan Joker ve Harley Quinn kostümleri, sınırlı bir süre satışta kalmış ve Ocak ayının sonunda satıştan kaldırılmıştı. 7 Şubat’ta yapılan kostümlerin PlayStation 4 için satışa sunulduğu açıklaması, PlayStation 4 sahibi ve Suicide Squad hayranı PUBG oyuncularını sevindirdi.

PUBG’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada satışların, 7 Şubat saat 11:00 ile 6 Mart saat 11:00 arasında devam edeceği belirtildi. Dolayısıyla kullanıcıların elini çabuk tutması gerekiyor. 

Ayrıca oyun, ikonik karakterlerin tüm kostümlerini satın almanın yanı sıra; saç, makyaj, gece kulübü giysisi gibi belli parçaları da ayrı ayrı satın almaya izin veriyor.

Oyuna kesinlikle farklı bir hava katacak kostümler, yüksek fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Kullanıcılar şu an Harley Quinn kostümünü 24,99 dolardan, Joker kostümünü ise 19,99 dolardan satın alabiliyor. PUBG’nin yeni kostümleri tanıtmak için hazırladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment