1. Homepage
  2. Galaxy
  3. Samsung Galaxy A6 Plus Root Atma Nasıl Yapılır? (Android 9 Pie )

Samsung Galaxy A6 Plus Root Atma Nasıl Yapılır? (Android 9 Pie )

Bu yazımızda Samsung Galaxy A6 Plus root yapma yöntemini gösterdik. Talimatları takip ettiğiniz takdirde kolayca yapabileceksiniz.

Desteklenen modeller:

  • Samsung Galaxy SM-A605F-SM-A605G

 

Samsung Galaxy A6 Plus Root Yapma Rehberi

Önemli Uyarı!
  • Root, bootloader kilidi açma, özel rom yükleme, özel recovery yükleme, modifiyeli dosya flaşlama, modifikasyon yükleme gibi sistem dosyalarına direkt etki eden tüm işlemler cihazınızı garanti dışı bırakır. 
  • Garantinizi geri kazanmak istiyorsanız orjinal rom’a geri dönmelisiniz.
  • Buradaki işlemler sonrası Gizli Klasör, Samsung Pass ve Samsung Pay gibi Knox özelliklerini kalıcı olarak kullanamayacaksınız.
  • Bu anlatımı kullanarak cihazınıza vereceğiniz zararlardan ötürü tüm mesuliyet size aittir!
  • Anlatılanları uygulamadan önce mutlaka yedek alın. Nasıl yedek alacağınızı bilmiyorsanız bu linkteki anlatıma bakabilirsiniz.

 Adım 1:  Cihazınızın ayarlar kısmından telefon hakkındaya bakarak modelinizi kontrol ediniz. Şayet modeliniz buradaki modeller arasında yok ise bu yöntemi uygulamayınız.

 Adım 2:  Geliştirici seçeneklerini aktif etmek ve OEM Kilidini açmak için buraya bakın.

 Adım 3:  Cihazınızı 7 günden fazla kullandıysanız, “OEM Kilit Açma” seçeneğini görmelisiniz. Görmüyorsan, 7 gün sonra gel. Ve OEM kilidini açtığından emin ol.

 Adım 4:  Aşağıdaki videolu anlatıma bakarak cihazınızı rootlayınız.

 

 

A6 Plus Root dosyalarını indir

Write a Comment

About Author

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Write a Comment

Comments (1)

  1. a6 plus sm a605fn/ds cigazima uygun twrp yi atmak istiyorum ama cihaz 3gb lik dual sim versiyonu pubg icin performans artisi lazim bende bulabilirsem saglam performansli bir global rom olmassa aosp rom yukleyip magisk modulleriyle performans arttirmaya calisiyorum xiaomi kullanicisiyim samsungdan pek anlamiyorum bana twrp yi nasil kiracagimi ve cihazima uygun performans odakli bir rom onerebilirmisiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *