1. Ana Sayfa
  2. Galaxy
  3. Samsung Galaxy Note 9 için Android 9 Pie Resmi Olarak İndirmeye Hazır!

Samsung Galaxy Note 9 için Android 9 Pie Resmi Olarak İndirmeye Hazır!

samsung-galaxy-note-9-veri-merkezi

Ne zaman soruları cevap buldu, Samsung, Galaxy Note 9 akıllı cep telefonu için stabil çalışan Android 9 Pie güncellemesini resmi olarak yayımlamaya başladı. Hemen telefonunuzu kontrol edin!

samsung galaxy note 9 android 9

Samsung, geçen yıl sonuna doğru Android Pie tabanlı One UI için beta testine başladı ve şirket şimdi Galaxy S9 / S9+ ile Galaxy Note 9 için stabil Android 9 Pie güncellemesi başlatmaya başladı; Ancak, şimdiye kadar Galaxy Note 9 için Android 9 güncellemesi mevcut değildi ve kullanıcılar güncellemeleri cihazlarında almak için OTA güncellemesini beklemek zorunda kaldılar.

one ui

Bu durum bugün değişiyor. Şimdi, Android Oreo‘dan Pie‘ye Galaxy Note 9‘unuza bir güncelleme dosyasını yükleyerek geçebilirsiniz.

Evet, şimdi Galaxy Note 9 kullanıcıları için sevinç zamanı! Çünkü Galaxy Note 9 için resmi ve stabil Android 9 Pie güncelleme dosyası artık hazır! Kullanıcıların cihazlarına indirmeleri ve yüklemeleri için bekliyor. Yeni güncelleme sürümü N960FXXU2CSA2‘dir ve yalnızca Samsung Galaxy Note 9 (SM-N960F) modeli içindir.

samsung galaxy note 9 icin android 9 indirilmeye hazir

Bu güncelleme ayrıca Ocak güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor ve One UI ile sunulan tüm yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Samsung Galaxy Note 9’u Android 9 Pie’ye Yükseltme

Güncellemeyi yüklemek için, çeşitli yükleme yöntemlerini anlattığımız Orjinal ROM Yükleme sayfamızı kullanabilirsiniz.

Güncellemenin henüz Türkiye’ye gelmediğini ancak ilerleyen günlerde Türkiye’ye de geleceğini belirtelim.

Not: Bu güncelleme yalnızca Galaxy Note 9’un Exynos varyantı için olduğunu ve Snapdragon modelleri için olmadığını (U / U1 / W’lu modeller) unutmayın. Bu yüzden, güncellemeyi Galaxy Note 9’un Snapdragon varyantına kurmaya ÇALIŞMAYIN.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap