1. Homepage
 2. Galaxy
 3. Samsung Good Lock 2021: Resmi Arayüz Kişiselleştirme Programı İndir & Yükle!

Samsung Good Lock 2021: Resmi Arayüz Kişiselleştirme Programı İndir & Yükle!

samsung-good-lock

Samsung‘un Galaxy model Android işletim sistemli akıllı cep telefonları için geliştirdiği Good Lock programının Android Pie uyumlu 2021 versiyonunu indirebilirsiniz! Programa dair detaylar yazının devamında…

Samsung, Galaxy S7 döneminde piyasaya bağımsız içerik geliştirme paketlerini sundu ve bunun adı Good Lock olarak belirlendi.

Good Lock, telefonun sürekli açık ekranını (always-on screen), kilit ekranını, son uygulamalar ekranını ve bazı diğer arayüzleri tamamen değiştirerek özelleştirilebilir kıldı.

Samsung’un ilerleyen dönemlerde bu arayüzü Touchwiz arayüzünün yerine kullanarak bizleri sevindireceğini düşündük, ancak hiçbir zaman öyle olmadı.

Ender güncellenen Good Lock ise, muhteşem arayüzüyle bizleri sevindirmeye devam ediyor. Sizler de bu arayüzü kullanmak istiyorsanız basitçe bir uygulama olarak yüklenebilen Good Lock’u aşağıdaki linkten indirip yükleyebilirsiniz!

Good Lock Aşağıdakileri İçerir:

 • LockStar – Kilit ekranını özelleştirir (kilit ekranı bileşenlerini yeniden düzenleyebilir, vb).
 • QuickStar – Bildirim gölgesini ve durum çubuğunu özelleştirir (saydamlığı ayarlayabilir, arka planı bulanıklaştırabilir, renkleri seçebilirsiniz).
 • Task Changer – Son Uygulamalar arayüzüne yeni bir görünüm ve efektler getirir (yatay uygulama değiştirici, daha fazla kısayol).
 • Routines – Tasker (duruma göre etki mekanizması) görevi görür. Telefon işlevlerini ve ayarlarını koşullarla kontrol etmenizi sağlar.
 • ClockFace – AOD (sürekli açık erkan) ve kilit ekranı saatini özelleştirir.
 • EdgeLighting+ – Edge aydınlatma efektlerini özelleştirir (Temel olarak Edge aydınlatmasına bir “genişleme paketi”dir).
 • Edge Touch – Kazayla temas etmelerini önlemek için ekranın çevresinde ölü bölgeler oluşturur (kavisli ekranlardan nefret ediyorsanız mükemmel bir çözüm sizin için).
 • One Hand Operation+ – Gezinme için başparmak hareketleri sağlar.
 • Sound Assistant – Ses ayarlarını kişiselleştirir ve uygulama başına ses ayarı yapmanızı sağlar.
 • MultiStar – Bölünmüş ekrana ve çoklu görevlere ince ayarları yapmanızı sağlar (Tüm uygulamalar için telefonun ayarlarından Çoklu Pencere modunu aktifleştirebilir, yüzen pencere şeffaflığını değiştirebilirsiniz).

Samsung Good Lock 2018 İndirin

Aşağıdaki indirme linki Android 8.0 Oreo yüklü Samsung Galaxy akıllı telefonları içindir:

Samsung Good Lock 2021 İndirin

Aşağodaki indirme linki Android 9.0 Pie yüklü Samsung Galaxy akıllı telefonları içindir:

veya

Diğer Good Lock Uygulamaları

Aşağıda listelediğimiz indirme linkleri, Good Lock ile çalışan uygulamaları göstermektedir. Bunları da indirip telefonunuza yüklemelisiniz.

Good Lock Ülke Kısıtlamasını Kaldırma (Sunucu, Ağ veya Şebeke Sorunu Giderme)

Malesef Good Lock ülkemizde resmi olarak desteklenmiyor. Bu yüzden sunucu veya şebeke hataları belirmekte ve uygulama kullanılamaz hale gelmektedir. Bu sorunları gidermek için aşağıdaki talimatları uygulayınız:

Bu işlem aktif Wi-Fi ile internet bağlantısı gerektirmektedir. Telefonunuzun bir Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

  1.  Samsung Galaxy akıllı cep telefonunuzdan SIM kartınızı çıkarın.

  2.  Google Play Store’dan Touch VPN uygulamasını telefonunuza yükleyin (Nord VPN ve TunnelBear gibi güvendiğiniz veya kullandığınız başka bir VPN uygulaması da olur, farketmez).

  3.  VPN uygulamasından ülke olarak USA‘yı (Amerika) seçerek bağlanın.

  4.  Şimdi tekrar Good Lock uygulamasını telefonunuza bu linki kullanarak yükleyin. Yükleme bitince telefonunuza SIM kartınızı takabilirsiniz ve VPN uygulamasını kaldırabilirsiniz.

Good Lock Ekran Görüntüleri

Taskstar: Arka plan bulanıklığı ile
Taskstar: Arka plan bulanıklığı ile
QuickStar: Renk şeması ile uyumlu
QuickStar: Renk şeması ile uyumlu
Edge kenarların yanlışlıkla dokunulmasını engelleme
Edge kenarların yanlışlıkla dokunulmasını engelleme
Lockstar
Lockstar
One Hand (Tek El Modu)
One Hand (Tek El Modu)

 

Write a Comment

About Author

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Write a Comment