1. Ana Sayfa
  2. Son Gelişmeler
  3. Samsung Galaxy’lerde Smart Switch ile Yedekleme ve Geri Yükleme Rehberi

Samsung Galaxy’lerde Smart Switch ile Yedekleme ve Geri Yükleme Rehberi

samsung-galaxy-s7-smart-switch-mobile

Samung Galaxy akıllı telefonları, resmi uygulama olan Smart Switch indirerek nasıl yedekleme ve geri yükleme yapabileceğinizi anlattık.

Smart Switch İndirin

Anlatıma başlarken, ilk yapmanız gereken Samsung‘un resmi Smart Switch uygulamasını telefonunuza indirip yüklemenizdir. Aşağıdaki butona tıklayarak telefonunuza uygulamayı indirip yükleyin:

Uygulamayı telefonunuza yüklediyseniz devam edelim.

Anlatımda yer alan görseller sizde farklılık gösterebilir. Benzer yolu kullanarak yedekleme ve geri yükleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Buradaki yedekleme yöntemi sayesinde herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeden telefonunuzu olduğu gibi hafıza kartınıza yedekleyip geri yükleyebileceksiniz. Geri yükleme sonunda telefonunuzu yedeklediğiniz haliyle bulacaksınız. Bazı eksikler mutlaka olacaktır (uygulama güncellemesi, eksik yüklenme vs). Ancak bu zamana kadar gördüğüm root olmadan yapılan en iyi yedekleme yöntemi budur diyebilirim (root ile imaj alınıp geri yüklenebilmekte).

Samsung Galaxy Smart Switch Mobile ile Yedekleme Talimatları

Yedekleme işleminde Smart Switch Mobile aracını kullandım. Senkronizasyon ve diğer yedekleme yöntemlerini ise ayrıca kullandım ancak senkronizasyona gerek duymadığımı belirteyim.

Önerilen Yazı
Samsung Akıllı Telefonu Yedekleme & Geri Yükleme Rehberi

Samsung Galaxy Smart Switch Mobile ile Geri Yükleme Talimatları

Yedekleme yapıyormuş gibi Smart Switch aracını çalıştırın. Bu sefer yapmanız gerekenler şunlardır:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap