1. Ana Sayfa
  2. Modlu Uygulamalar
  3. Snaptube-YouTube İndirici ve MP3 dönüştürücü Apk İndir

Snaptube-YouTube İndirici ve MP3 dönüştürücü Apk İndir

Android için Snaptube YouTube ses, video indirici ve mp3 dönüştürücü uygulamasının en son apk versiyonunu full indirin.. Herhangi bir YouTube videosunu ya da ses dosyasını ücretsiz bir şekilde indirin.

snaptube-pro-indir

Android için Snaptube YouTube ses, video indirici ve mp3 dönüştürücü uygulamasının en son apk versiyonunu full indirin.. Herhangi bir YouTube videosunu ya da ses dosyasını ücretsiz bir şekilde indirin.

SnapTube Video – YouTube Video Downloader ile Instagram veya YouTube gibi farklı platformlardan videolar indirebilir ve sesi MP3’e dönüştürebilirsiniz.

İnternetten müzik ve video indirmek gittikçe zorlaşıyor … ve bazen buna değmez: En sevdiğiniz dizilerin veya filmlerin keyfini çıkarmak veya akış yoluyla müzik dinlemek için Spotify, Netflix veya HBO gibi hizmetlere başvurabilirsiniz, yüksek kalitede ve tamamen yasal olarak.

Bununla birlikte, hala YouTube gibi sitelerden müzik ve video indirebilen birçok uygulama var ve bunlardan biri SnapTube Pro – YouTube Video İndirici , bu sadece Google’ın portalıyla sınırlı değil: Facebook ve Instagram’dan video indirebilirsiniz.

snaptube video ve muzik indir

Bu uygulama ile çevrimiçi video ve müzikleri akış sitelerinden ve sosyal ağlardan indirebilirsiniz.

snaptube desteklenen siteler 

SnapTube Videonun başlıca özellikleri

Aşağıdaki işlevleri yerine getirmek için kullanabileceğimiz gerçekten iyi bir araçtır:

  • Videoları farklı çözünürlüklerde indirin.
  • MP3 formatında doğrudan ses indirme.
  • Anahtar kelimeleri kullanarak videoları arayın.
  • İndirilen tüm videoları yönetin.

Snaptube Nasıl çalışır?

Bu uygulamayı kullanmak çok karmaşık değil. Çalıştırdıktan sonra, 11 alt kategorisine göz atarak indirilebilecek farklı içerikleri keşfedebilirsiniz . Manuel olarak arama yapabilir veya ayrıca öneriler ve günlük öneriler alabilir, hatta en çok görüntülenen içerikleri ziyaret edebilirsiniz.

İndirmelerle ilgili olarak … İndir butonumuzu kullanmanız gerekecek çünkü bu uygulamayı Google Play’de bulamayacaksınız. Bildiğiniz gibi, resmi Android mağazası, genellikle telif hakkına tabi olan içerikleri kopyalamak için kullanılabilecek uygulamaları kısıtlar. Bu uygulamayı kendi sorumluluğunuzda kullanmanız gerektiğini ve indirdiğiniz şeye bağlı olarak yasaları ihlal edebileceğinizi söylemeliyiz.

Snaptube APK’sı, Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde çok popüler hale geldi, Tubemate’e harika bir alternatif oldu ve iPhone ve iPad’de iOS gibi diğer platformlara ulaşmasına izin verdi (ancak bir jailbreak’e ihtiyacınız olacak). Windows PC’lerde, aTube Catcher’da olduğu gibi çok daha rahat ve işlevsel alternatifler olduğu için çok daha kolaydır.

|Snaptube Apk Full İndir|

snaptube android

 

Hangi sayfalardan video ve şarkı indirebilirim?

Bize içeriği indirebileceğimiz çok çeşitli kaynaklar sunuyor : YouTube, Vevo, Vimeo, Metacafe, Instagram, LiveLeak, Funny Or Die, Twitter, Facebook … Şüphesiz, kesinlikle indirilebilecek en iyi uygulamalardan biri ücretsiz müzik ve videolar.

En son sürümdeki yenilikler

  • Hata düzeltmeleri ve çeşitli performans ve kararlılık iyileştirmeleri.
Gereksinimler ve ek bilgiler:
  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.0.3.
  • Uygulamanın APK dosyası aracılığıyla yüklenmesi, Ayarlar> Uygulamalar içinden “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirir.
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap