1. Homepage
  2. Dizi & Film
  3. Sonic The Hedgehog (2019) Filminin İlk Uzun Fragmanı Çıktı!

Sonic The Hedgehog (2019) Filminin İlk Uzun Fragmanı Çıktı!

sonic-the-hedgehog-big-parallax

Sonic The Hedgehog 2019 filmi; çocukluğumuzun inanılmaz hızlı koşan çizgi karakterinin gerçek dünyaya uyarlanmış animasyon filminin ilk uzun metrajlı tanıtım fragmanı çıktı!

Sonic The Hedgehog (2019) Filminin İlk Uzun Türkçe Dublajlı Fragmanı

Sonic filminde yer alan “Hedgehog“un Türkçe karşılığı “Kirpi” demektir.

Çocukluğumuzdan beri bildiğimiz, hızlı koşan mavi kirpimiz Sonic‘in animasyon filminin tanıtım fragmanı görücüye çıktı. Henüz film için çok erken, zira Sonic The Hedgehog filmi Türkiye’de 7 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda, vizyonda olacak.

Bu fragmandan önce filme dair ipucu veren kısa bir bilgilendirme ve postere dair bir gönderi, filmin yapımcısı Paramount Pictures tarafından twitter üzerinden takipçileriyle paylaşılmıştı:

Bu gönderide yer alan kısa videodan sonra takipçiler ve Sonic hayranları, durumu tuhaf karşılamış ve açıkçası bizde dahil çekinceyle filme bakmaya başlamıştık. Ancak Paramount Pictures’ın yayımladığı son uzun fragmandan sonra merakımız giderildi ve durumun daha iyi olduğunu anladık.

Umarız animasyon Sonic filmi bizleri üzmez ve beklentilerimizi fazlasıyla karşılar.

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment