1. Ana Sayfa
  2. Windows 10
  3. Windows 10 Etkinleştirme Ürün Anahtarı [2020] Tüm Sürümler İçin

Windows 10 Etkinleştirme Ürün Anahtarı [2020] Tüm Sürümler İçin

Bir kuruş ödemeden kalıcı olarak etkinleştirmek için Windows 10 Ürün Anahtarını mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru yere geldiniz çünkü bugünün kılavuzunda sizinle% 100 çalışan lisans anahtarlarını paylaşacağım.


Bunun için, hiçbir yararlı bilgiyi kaçırmamak için bu makalenin sonuna kadar kaldığınızdan emin olun. Çünkü neden lisans kullanmamız gerektiği gibi birçok konuyu ele alacağız ve sizinle mükemmel bir numara paylaşacak olsam bile.

Bu numarada, Windows 10, 8, 8.1 ve 7’nizi bir ürün anahtarına sahip olmadan etkinleştirmenin bir yöntemini paylaşacağım. Kulağa ilginç gelmiyor mu? Tabii ki, bu yüzden makaleyi sonuna kadar kontrol edelim.

Windows’ta Neden Ürün Anahtarı Kullanıyoruz?

windows urun anahtarlari

Yeni Windows kullanıcısıysanız, neden herkesin bir anahtara sahip olması gerektiği konusunda kafanız karışabilir? Öyleyse, aklınızdaki soru buysa, o zaman işte bunun basit cevabı. Yalnızca Linux veya macOS, Windows herkes için tamamen ücretsiz değildir. Ancak, bir kullanıcının tüm özelliklerini istemesi ve ömrünün sonuna kadar kullanması durumunda lisans anahtarını satın almak bir miktar paraya mal olur.

Umarım, bu İşletim Sistemi 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte geldiğinden, neden bu anahtara sahip olmanız gerektiğini anlamışsınızdır.

Bu süre sona erdikten sonra, temayı değiştiremeyeceğiniz, OTA güncellemelerini almadığınız, ekranda can sıkıcı aktivasyon filigranı göreceğiniz gibi birçok kısıtlama ile karşılaşacaksınız.

Bu lisansa ihtiyaç duymamızın tek nedeni bu İşletim Sisteminin her özelliğini herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabilmemiz için.

Bununla birlikte, internette yalnızca 45 gün süren birçok sahte lisans da bulabilirsiniz, ancak burada% 100 gerçek ve kalıcı olanlara sahip olacaksınız.

Windows 10 Pro Ürün Anahtarı

Bu işletim sistemi, Home, Basic, Pro, Enterprise ve benzeri çeşitli sürümlerle birlikte gelir. Bunların tümü aynıdır ancak bazıları kısıtlama veya daha az özellik içerir. Örneğin, Windows 10’un Pro sürümünde, Bitlocker’ın özelliğini, Home sürümünde bulunmadığı halde alacaksınız.

Benzer şekilde, Home sürümüne kıyasla Pro sürümüyle yapabileceğimiz çeşitli özellikler var. Her ayrı sürüm için ürün anahtarı farklı olsa da. Bir Home veya Basic on Pro sürümünün lisansını kullanırsanız, Geçersiz Anahtar hatası alırsınız.

Uyumlu Windows sürümüyle her zaman bir anahtar kullanmamızın nedeni budur. Tamam, Pro sürümümüzde hem x32-bit hem de x64-bit’te kullanabileceğimiz lisans anahtarları aşağıdadır.

Windows 10 Çalışan Ürün Anahtarları

 

 

windows etkinlestirme 1
Windows 10 Etkinleştirme
Office ve Windows 10 Etkinleştirme Kesin Yöntem 2020
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. sonft_avatar

    tam sovcektim sonuncusu oldu sdfasdfasdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.