1. Ana Sayfa
  2. Pixel
  3. Yeni Google Pixel 4, 2GB RAM ile mi Gelecek?

Yeni Google Pixel 4, 2GB RAM ile mi Gelecek?

yeni-google-pixel-4-2gb-ram-ile-mi-gelecek

Google‘ın beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 4‘e dair haberler gelmeye devam ediyor. Bu sefer ki sızıntı da 2GB RAM göze çarptı. Gelin hep beraber telefonun detaylarına yakından bakalım.

Google‘ın, yeni akıllı telefonlarına ait takma isimler, geçtiğimiz aylar içerisinde ortaya çıkmıştı. Google Pixel serisinden olacağı düşünülen modellere, ‘bonito‘ ve ‘sargo‘ takma adları verilmişti. İlk tahminler bu modellerin, Pixel serisinin devamı ya da Pixel 4 serisine ait olabilecekleri yönündeydi. Android 10 sürümüne sahip sargo, Google Pixel 4 modelini temsil ediyor. Google Pixel 4 Geekbench üzerinde görüntülendi.

yeni google pixel 4 2gb ram ile mi gelecek

Google Pixel 4 Geekbench üzerinde gözüktü!

Google Pixel 4 adıyla birlikte Geekbench üzerinde gözüken sargo, tek çekirdektestinden 744çoklu çekirdek testinden ise 3201 puan almış. Android 10sürümünü çalıştıran model, muhtemelen bu sürümle satışa sunulacak ilkcihazlardan birisi olacaktır. Ancak asıl ilginç olan taraf, cihazın üzerinde bulunan 2 GB boyutundaki RAM. Google Pixel 4 modelinin de, tıpkı Pixel 3 gibi üstsegment donanımla gelmesini beklersek, bu teknik detay bizi anlamsız yerlere sürüklüyor.

yeni google pixel 4 2gb ram ile mi gelecek 2

Elimizde bulunan teknik detaylar kısıtlı olduğu için, model hakkında genel bir yorum yapmak oldukça zor. Ancak bu modelin Google Pixel 4 ailesine ait, girişseviye bir model olacağını düşünebiliriz. Bununla birlikte takma adı ‘bonito‘ olan model de, Google Pixel 3a XL model adıyla sistemlere yansımıştı. Google’ın yeni akıllı telefon modelleriyle ilgili planlarını öğrenmemiz için, henüz biraz erken.

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap