1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Youtube Music Vanced Premium Apk İndir-2021
Trendlerdeki Yazı

Youtube Music Vanced Premium Apk İndir-2021

Youtube Müzik için! Youtube Music Vanced Premium Apk indir.. Özellik açısından zengindir, Youtube Music'de reklam engelleme ve arka planda oynatma gibi beklediğiniz birçok şeyi içerir!

youtube-music-vanced-premium-apk-indir-2021

Youtube Müzik için! Youtube Music Vanced Premium Apk indir.. Özellik açısından zengindir, Youtube Music’de reklam engelleme ve arka planda oynatma gibi beklediğiniz birçok şeyi içerir!

Youtube Music Vanced Nedir?

YouTube Music Vanced, YouTube Vanced’i oluşturan geliştiriciler tarafından sunulan , YouTube Müzik uygulamasının modifiye edilmiş bir sürümüdür . Mod, resmi uygulamaya yerleşik reklam engelleme ve duraklamadan arka planda oynatma gibi bir dizi özellik ekler. Bu sayfada hem rootlu olmayan hem de rootlu cihazlar için kurulum talimatları ve indirme bağlantıları vardır.

Youtube Music Vanced Ana Özellikleri:

  • Göz ve pil yorgunluğunu azaltmak için koyu siyah tema seçeneğine sahiptir.
  • Tüm video reklamları engeller ve videoları arka planda veya Resim İçinde Resim’de oynatmanıza olanak tanır (yalnızca android 8.0 ve üzeri sürümlerde)
  • Kaydırma kontrolleri, parlaklığı ve sesi, VLC veya MX Player gibi diğer video oynatıcı uygulamalarında olduğu gibi kontrol etmenize olanak tanır (yapılandırılabilir dolgu ile).
  • Yeni otomatik tekrar özelliği, tiktoks / vines gibi videoların keyfini çıkarmanıza veya bir şarkıyı döngüde çalmaya devam etmenize olanak tanır.
  • Yeni yorumlar bölümünü veya mini oynatıcıyı beğenmediniz mi? Eski sürüme çok benzeyen (biraz hatalı da olsa) tablet sürümlerine de geçiş yapılabilir.
YouTube Vanced 1
Reklamsız Youtube İndir
YouTube Vanced Apk İndir | Reklamsız Youtube İndir 2021

Youtube Music Vanced İndirme Bölümü

Android bir cihazınız varsa YouTube Music Vanced APK’sını indirin. Oturum açabilmek için ek MicroG paketi kurmanız gerekecektir.

Youtube Music Vanced Apk İndir

MicroG Apk indir

MicroG – YouTube Music için İndir(6 MB)
YouTube Vanced 1
Reklamsız Youtube İndir
YouTube Vanced Apk İndir | Reklamsız Youtube İndir 2021

YouTube Music Vanced Nasıl Kurulur?

  • APK dosyasını yukarıdan indirin.
  • İndirilen APK dosyasını açarak normal şekilde yükleyin.
  • Google Hesabınızı YouTube Music Vanced’e bağlamak istiyorsanız MicroG APK’yı yukarıdan indirip yükleyin. Ancak giriş yapmak istemiyorsanız, bunu atlayabilirsiniz.

Sonuç

YouTube Music Vanced uygulamasıyla artık YouTube’un reklamsız sürümünün keyfini Android’inizde çıkarabilirsiniz. Arka planda oynatma için Xposed modülüne eklenen özelliklere sahip resmi uygulama olduğu için kullanımı% 100 güvenlidir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Yorum Yap