1. Homepage
 2. Modlu Uygulamalar
 3. YouTube Vanced Apk İndir | Reklamsız Youtube İndir 2021
Trending Post

YouTube Vanced Apk İndir | Reklamsız Youtube İndir 2021

YouTube Vanced, YouTube'un Reklam kaldırma (Engelleme), Arka Planda Oynatma ve daha pek çok özelliği içeren yeni modlanmış bir sürümüdür.

YouTube-Vanced
5

YouTube Vanced son sürüm apk indir, YouTube’un Reklam Kaldırma (Engelleme), Arka Planda Oynatma ve daha pek çok özelliği içeren yeni modlanmış bir sürümüdür.

YouTube Vanced Nedir?

YouTube Vanced, resmi You Tube uygulamasına dayanan gelişmiş bir sürümdür ve video reklamlarda herhangi bir video izlemenize izin verir. Orijinal uygulamaya enjekte edilen Youtube reklam engelleyici gibi tamamen reklamsız sürümü. Ayrıca, başka bir uygulama kullanırken video oynatmaya izin veren (yalnızca Oreo Rom’larla çalışır) ve ekran kilitliyken arka planda video oynatmaya izin veren PiP (Resim İçinde Resim) modu gibi resmi uygulamanın sunmadığı birçok gelişmiş özellik vardır.

YouTube’da reklamların nasıl engelleneceğini merak ediyorsanız, yanıt, bu video portalının müşterisi olan ve yerleşik bir reklam engelleyiciye sahip olan YouTube Vanced’i indirmektir.

YouTube, İnternetteki ana çevrimiçi video sitesidir, kimsenin bundan şüphesi yoktur. Mesele şu ki, çoğumuz için gömülü reklamlara katlanmak zorunda kalmak bir sıkıntı. Ama başka ne yapabiliriz? Yoksa ücretsiz mi çalışıyorsun? Her neyse, bu üstlenmeyeceğimiz bir tartışma.

Size YouTube reklamlar hakkında konuşmaya başlamamın nedeni budur YouTube vanced , bir AdBlocker ile birlikte gelen video sitesi istemci . Diğer bir deyişle, YouTube’u reklamsız izlemek istiyorsanız, bunu bu şekilde yapabilirsiniz.

YouTube Vanced Özellikleri

Bu alternatif istemci, video akışı sitesindeki içeriği mükemmel bir şekilde izlemek için resmi uygulama üzerinde geliştirilmiştir. Aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir :

 • Videolarda reklamları engeller.
 • Videoları arka planda oynatır.
 • Maksimum video çözünürlüğü varsayılan olarak etkindir.
 • Videoları yakınlaştırın ve uzaklaştırın.
 • Farklı temalar: siyah, koyu ve beyaz.
 • Otomatik yeniden oynatma işlevi.
 • Videoların hızını ve çözünürlüğünü yapılandırma imkanı.

En son sürümdeki yenilikler

 • YouTube Vanced’da microG uygulamasıyla hesaplarınızla oturum açabilirsiniz.
Gereksinimler ve ek bilgiler:
 • MicroG’nin kurulmasını gerektirir.
 • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.4.
 • Uygulamanın APK dosyası aracılığıyla yüklenmesi, Ayarlar> Uygulamalar içinden “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirir.
Reklamsız Youtube Music İndir
Youtube Music Vanced Premium Apk İndir-2021

Youtube Vanced İndirme Bölümü

Android bir cihazınız varsa YouTube Vanced APK’sını indirin. Oturum açabilmek için ek MicroG paketi kurmanız gerekecektir.

Youtube Vanced Apk İndir

2. ALTERNATİF Youtube Vanced Apk (yüklenmedi hatası alanlar için)

Önemli: Youtube vanced kurduktan sonra girişte uyarı ekranını kaldırmak için MicroG Apk uygulamasını mutlaka kurun.

MicroG Apk indir
MicroG – YouTube 14.21.54 ve üstü için İndir(6 MB)

 

Reklamsız Youtube Music İndir
Youtube Music Vanced Premium Apk İndir-2021

YouTube Vanced Nasıl Kurulur?

 • APK dosyasını yukarıdan indirin.
 • İndirilen APK dosyasını açarak normal şekilde yükleyin.
 • Google Hesabınızı YouTube Vanced’e bağlamak istiyorsanız MicroG APK’yı yukarıdan indirip yükleyin. Ancak giriş yapmak istemiyorsanız, bunu atlayabilirsiniz.

Sonuç

YouTube Vanced uygulamasıyla artık YouTube’un reklamsız sürümünün keyfini Android’inizde çıkarabilirsiniz. Arka planda oynatma için Xposed modülüne eklenen özelliklere sahip resmi uygulama olduğu için kullanımı% 100 güvenlidir.

Neler yok

 • Video indirme seçeneği Vanced uygulamasına / modülüne dahil değildir.Gelecekte eklenecek. Ancak çevrimdışı video özelliği mevcuttur.
Write a Comment

About Author

Hobi olarak web sitemde editörlük yapan biriyim ;)

Write a Comment

Comments (3)

 1. Güzel içeriklerle dolu siteyi reklamlarla rezil etmişsiniz.

 2. 1 month ago

  huawei p40 lite telefon aldım YouTube Vanced apk indirdim İNDİR seçeneği var altında ona tıklayarak videoları veya müzikleri indiriyorum ACABA ÜCRETLİMİ bilgilendirirseniz sevinirim..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *